نرفتن به هیچ باشگاه معتبر اروپا، شرط بارسلونا برای جدایی مسی

ساعت 20:17 چهار شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- باشگاه بارسلونا تنها در صورتی به «لیونل مسی» فوق ستاره آرژانتینی خود اجازه ترک نیوکمپ را زودتر از موعد و بدون پرداخت مبلغی به عنوان فسخ قرارداد می دهد که این بازیکن به هیچکدام از تیم های حاضر در لیگ های معتبر اروپا ملحق نشود.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش ایرنا، روزنامه موندو دیپورتیو روز چهارشنبه نوشت: قرارداد مسی در سال 2021 به پایان می رسد اما کاتالان ها تنها در صورتی به او اجازه می دهند تا یک سال پیش از موعد اتمام قرارداد و به عنوان بازیکن آزاد نیوکمپ را ترک کند که به هیچ باشگاه معتبری در لیگ های معتبر اروپا نپیوندد.
بالانشینان نیوکمپ پیش از تقریبا چنین شرطی را برای «دنی آلوز» بازیکن پیشین این تیم تعیین کردند با این تفاوت که در توافق با وی عدم پیوستن به تیم های معتبر اروپایی ذکر نشده بود؛ آلوز در حالی که تا سال 2017 با آبی اناری پوشان قرارداد داشت اما در تابستان 2016 نیوکمپ را به مقصد تورین و برای پیوستن به یوونتوس ترک کرد.
در این بین، گزارش های دیگر حاکی از آن است که کاتالان ها وارث «لوییز سوارز» مهاجم اروگوئه ای خود را در بندر لیورپول یافته اند و با توجه به عملکرد رو به افول این بازیکن، علاوه بر «پیاتک» ستاره لهستانی تیم جنوا ایتالیا که از مدت ها پیش در رادار بارسایی ها قرار گرفته است؛ «روبرتو فیرمینیو» را نیز هدف گرفته اند.
ورزشی**3991**9129

کلید واژه