سایپا 2 - 5 سپاهان؛ پرگل، جذاب و دیدنی

ساعت 21:41 پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

تیم فوتبال سپاهان با پیروزی پرگل برابر شاگردان علی دایی همچنان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر باقی ماند و هم امتیاز با استقلال شد اما پنج امتیاز همچنان با صدر فاصله دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در ادامه رقابت‌های فوتبال هفته بیست و ششم از ساعت ۱۹ امروز تیم فوتبال سایپا در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان سپاهان بود که در پایان شاگردان امیر قلعه نویی موفق شدند حریف خود را ۵ بر ۲ شکست دهند.

 

سجاد شهباززاده (۱۴)، ولادیمیر کومان (۴۵)، کی روش استنلی (۵۳ و ۵۶) و مهرداد محمدی (۹۰ - پنالتی) برای تیم سپاهان گل زدند. رضا اسدی (۲۳) و آرمان رمضانی (۶۶ - پنالتی) برای سایپا گل زدند.

نیمه اول این دیدار با برتری دو بر یک سپاهان به پایان رسید اما در نیمه دوم شاگردان علی دایی غافلگیر شدند و سه گل دیگر دریافت کردند. در دقیقه ۶۳ این دیدار محمد ایران پوریان مدافع تیم سپاهان با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.

 

سپاهان با این پیروزی پرگل ۵۰ امتیازی شد و هم امتیاز با استقلال و به خاطر تفاضل گل کمتر در رده سوم قرار گرفت. سایپا همه با ۳۱ امتیازی باقی ماند و در رده هفتم قرار دارد.

استقلال، سپاهان و تراکتورسازی جدی ترین رقبای پرسپولیس برای قهرمانی در هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هستند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ با ۵۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و از شانس زیادی برای قهرمانی برخوردارند.