مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی برگزار شد

ساعت 11:09 چهار شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی امروز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی در فصل ۹۹-۹۸امروز در هتل آکادمی فوتبال و با حضور محمد رضا کشوری فرد دبیر سازمان لیگ، فریبرز محمودزاده مدیر نقل و انتقالات ، مهرداد شفیعی مسول فوتبال ساحلی و نمایندگان باشگاه ها برگزار شد.

مسابقات لیگ برتر با حضور ۱۲ تیم از تاریخ ۲۴ و ۲۵ فرورین ۹۸  آغاز می شود

شهرداری بندرعباس،شاهین خزر رودسر،شهرداری سمنان، جهان نژادیان آبادان،پارس جنوبی بوشهر، ایفا اردکان یزد،دریانوردان بوشهر،مقاومت گلسا پوش یزد،شهدای چلیچه،ملوان بندر گز،شهریار ساری و موج سواران بوشهر تیم های حاضر در این رقابت ها هستند.

مهرداد شفیعی مدیر مسابقات فوتبال ساحلی اعلام کرد: به دلیل فشردگی مسابقات تیم ملی فوتبال ساحلی در سال ۹۸ و حضور در چند تورنمنت بین المللی مسابقات لیگ برتر زودتر از همیشه آغاز می شود.
کشوری فرد دبیر سازمان لیگ نیز اعلام کرد:تمام تلاش ما بر این است که مسابقات فوتبال ساحلی نیز پخش مستقیم از صدا و سیما داشته باشد تا با جذب اسپانسر رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی نیز رونق بهتر و بیشتری بگیرد.
 فریبرز محمودزاده مدیر نقل وانتقالات نیز اعلام کرد: در فوتبال ساحلی نیز بخش نقل و انتقالات به کمیته نقل و انتقالات محول شده است. اقای تهرانی در بخش فوتبال ساحلی مسول نقل و انتقالات فوتبال ساحلی خواهند بود.