گل محمدی:پرسپولیس تیم قدرتمندی است

ساعت 13:26 سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: امکانات تمرینی ما محدود است و بازی‌های تدارکاتی را هم از دست دادیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، ، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: اولین بازی دور برگشت از یک ماه و 20روز بازی داریم که زمان زیادی بود و باید این تیم را به شرایط بازی برسانیم. هر چند سخت بود امکانات تمرینی ما محدود است و بازی‌های تدارکاتی را هم از دست دادیم. به خاطر نداشتن زمین بازی تدارکاتی قبل از بازی با پرسپولیس را از دست دادیم.

* از نظر ذهنی آماده بازی هستیم
گل‌محمدی ادامه داد: ما به دلیل نداشتن امکانات بازی‌های تدارکاتی را از دست دادیم. قرار بود آخرین بازی تدارکاتی را انجام دهیم اما چون امکانات نبود و به خاطر نداشتن زمین این موضوع کنسل شد که امیدوارم این موضوع به ما ضربه نزند. ما در  20 روز اخیر دو بازی تدارکاتی داشتیم. اما تاکید می‌کنم که بچه‌ها از نظر ذهنی آماده بازی هستند. ما فردا بازی سختی داریم و با یک تیم قدرتمند به نام پرسپولیس بازی خواهیم کرد.پرسپولیس در چند فصل اخیر تیم اول و خوب ایران بوده و مربی و بازیکنان خیلی خوبی هم دارد اما ما تیم باکیفیتی هستیم و در نیم فصل اول با همه مشکلاتی که داشتیم نتایج خوبی گرفتیم.ما آرزوهای زیادی داریم و دوست داریم امسال نتایج خیلی خوبی بگیریم. خوشحالیم که مشکلات برطرف شده چرا که مشکلات مالی داشتیم و عدم حمایت برخی از مسئولان کار را سخت کرد اما با آمدن فرهاد حمیداوی خیلی از مشکلات ما حل شد. از طرف خودم و بازیکنان از او تشکر می‌کنم چرا که کار ارزشمند و بزرگی برای فوتبال مشهد انجام داد که قابل تقدیر است. امیدوارم بتوانیم زحماتی که برای ما کشیده شده را جوابگو باشیم و نتایج خوبی بگیریم.

*نباید انتظار داشت مثل نیم فصل اول امتیازها را جمع کنیم

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه با حضور مالک جدید پدیده می‌تواند مثل نیم فصل اول خوب نتیجه بگیرد، گفت: در نیم فصل دوم شرایط با نیم فصل اور متفاوت خواهد بود. گرفتن امتیاز سخت‌تر است. تیم‌هایی که در انتهای جدول هستند نمی‌خواهند سقوط کنند و با تمام وجود بازی می‌کنند و تیم‌هایی که در بالای جدول قرار دارند برای قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کنند نباید انتظار داشت مثل نیم فصل اول امتیازها را جمع کنیم اما تلاش می‌کنیم خوب نتیجه بگیریم.

* در مشهد بابت زمین و امکانات مشکل داریم

سرمربی تیم فوتبال پدیده افزود:بحث امکانات و زمین تمرین مهم است که ما در مشهد خیلی در این زمینه مشکل داریم.امیدوارم با همت مسئولان این مشکلات را حل کنیم . ما تیم خوبی داریم و سعی می‌کنیم مثل نیم فصل اول با نتایج خوب زمین را ترک کنیم.

* عملکرد مربیان را با نتایج‌شان مقایسه می‌کنند

گل‌محمدی در مورد عملکرد تیم ملی و کی‌روش در 8 سال گذشته، گفت: این بحث بسیار وسیع است و نمی‌توان فقط یکی دو دقیقه در مورد آن صحبت کرد ولی به طور کلی باید بگویم عملکرد مربیان را با نتایج‌شان مقایسه می‌کنند.