جریمه سنگین باشگاه پرسپولیس توسط AFC

ساعت 10:27 سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷

کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه پرسپولیس را به دلیل نقض قوانین جریمه سنگینی کرد.

aa

به  گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته اخلاق و انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تازه‌ترین آرای انضباطی را منتشر کرد که در این بین باشگاه پرسپولیس به دلیل نقض قوانین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با جریمه‌ای سنگینی مواجه شد.

بر این اساس باشگاه پرسپولیس به دلیل نقض قوانین سازماندهی مسابقات و مسدود شدن مسیر عبور و مرور در بازی با السد قطر در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مجموعاً به پرداخت 30 هزار دلار آمریکا محکوم شد.

باشگاه پرسپولیس همچنین به خاطر نقض قوانین سازماندهی مسابقات و مسدود شدن مسیر عبور و مرور در بازی با کاشیما آنتلرز در دیدار برگشت فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مجموعاً به پرداخت 30 هزار دلار آمریکا محکوم شد. باشگاه پرسپولیس همچنین به برگزاری یک بازی بدون تماشاگر در بازی‌های آسیایی محکوم شد که این محرومیت تعلیقی است و تا دو سال آینده در صورت تکرار چنین تخلفی قابلیت اجرایی دارد.

در موردی دیگر باشگاه پرسپولیس به دلیل نقض قوانین مربوط به تهیه بلیت در بازی با کاشیما آنتلرز در دیدار برگشت فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به پرداخت 15 هزار دلار آمریکا محکوم شد.

باشگاه کاشیما آنتلرز ژاپن هم به دلیل به دلیل نقض قوانین سازماندهی مسابقات و ورود تماشاگر به زمین مسابقه در بازی با پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا، پنج هزار دلار آمریکا جریمه شد.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه