منشا دردسر جدید پرسپولیس

ساعت 13:10 سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- مهاجم نیجریه ای پرسپولیس که در لیست مازاد برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته برای دریافت مطالبات خود و شیوه جدایی از باشگاه حواشی جدیدی را برای سرخپوشان ایجاد کرده است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش خبرنگار ایرنا، خط قرمز سرمربی پرسپولیس روی نام گادوین منشا مهاجم نیجریه ای پایان کار یک فصل و نیم حضور او در قرمز های پایتخت بود.
این در شرایطی است که علت اصلی این مساله قرارداد سنگین مهاجم نیجریه ای با پرسپولیس بود چرا که این بازیکن400 هزار یورویی کارایی لازم را برای تیم برانکو نداشت.
این در شرایطی است که این مهاجم نیجریه ای با باشگاه پرسپولیس هنوز قرارداد دارد و مسئولان باشگاه معتقدند که آنها باید برای آینده منشا تصمیم بگیرند و تیم جدید او را انخاب کنند.
این تصمیم در حالی گرفته شده که باشگاه قصد دارد حداقل بخشی از هزینه سنگین این بازیکن را با فروش او جبران کند.
با این وجود، منشا از مسئولان پرسپولیس درخواست رضایتنامه کرده و با توجه به پرداخت نشدن به موقع مبلغغ قراردادش خود را بازیکن آزاد می داند.
طبق قوانین فوتبال، بازیکنی که بیش از دو ماه مبلغ مورد توافق از قرارداد خود را دریافت نکند می تواند درخواست فسخ قرارداد یک طرفه کند.
پرسپولیس امسال حدود 35 تا 40 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی خود را پرداخت کرده اما منشا معتقد است این مبلغ بابت بدهی سال گذشته به او پرداخت شده است و با استناد به این اظهارنظر خود را بازیکن آزاد می داند.
برخلاف منشا، مسئولان باشگاه پرسپولیس پرداختی های اخیر به این بازیکن را مربوط به قرارداد سال جاری وی می دانند و اسنادی نیز با امضای منشا برای اثبات اظهارات خود دارند.
با توجه به شکایت بازیکنان و مربیان خارجی گذشته پرسپولیس از این باشگاه به فیفا باید دید آیا داستان این مهاجم نیجریه ای و گران قیمت هم به پرونده جدید و مشکل ساز دیگری برای پرسپولیس تبدیل خواهد شد یا خیر.
ورزشی**9463**9118

کلید واژه