بلماضی: غیبت هواداران پرسپولیس برای ما اهمیتی ندارد

ساعت 01:01 دو شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶

سرمربی تیم فوتبال لخویای قطر گفت: بازی فردا مهم است،تمام بازی ها این مرحله سخت هستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، جمال بلماضی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: بازی فردا مهم است،تمام بازی ها این مرحله سخت هستند.در تقابل با تیم قدرتمند و حرفه ای پرسپولیس قرار داریم.

بلماضی در مورد غیبت هواداران پرسپولیس در بازی فردا و اینکه چقدر این مسئله به سود این تیم است، گفت: ما به این مسئله اهمیت نمی‌دهیم. تیم ما برای هر شرایطی آماده شده و خودمان را برای انجام بازی خوب آماده کرده‌ایم و برای ما این مسئله فرقی نمی‌کند. 

وی در مورد اینکه فردا با ترکیب اصلی به مصاف پرسپولیس خواهید رفت یا احتمال انجام تغییرات وجود دارد، افزود: درباره این موضوع فردا تصمیم می‌گیریم اما چیزی که از حالا مشخص است این است که موعظ حتما با ما نخواهد بود. یکسری بازیکن هم ممکن است در ترکیب باشند اما این احتمال وجود دارد که تغییراتی هم داشته باشیم. هر چند که همه چیز فردا مشخص می‌شود.

بلماضی در مورد اینکه نقاط ضعف پرسپولیس را چه می‌داند، گفت: ما به طور کلی نقاط ضعف حریف را بررسی کرده‌ایم اما به دنبال عملکرد خودمان هستیم نمی‌توانم اکنون در مورد نقاط ضعف پرسپولیس صحبت کنم اما این تیم را به خوبی بررسی و آنالیز کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای آنالیز سیدجلال حسینی و مهدی طارمی برنامه‌ریزی شده است، افزود: مسلما بازیکنانی مثل حسینی و طارمی بازیکنان حرفه‌ای و خطرناکی هستند. ما صد در صد آنها را آنالیز کرده و روی آنها مطالعه کردیم ومی‌دانیم که چطور باید آنها را کنترل کنیم. همانطور که قطعا مربیان پرسپولیس بازیکنان ما را آنالیز کردند البته پرسپولیس بازیکنان خطرناک دیگری دارد و اینطور نیست فقط این دو نفر خطرناک باشند. همانطور که تیم پرسپولیس به دنبال آنالیز ماست ما هم آنها را آنالیز می‌کنیم و فردا به دنبال کسب بهترین نتیجه در بازی فردا هستیم. 

سرمربی لخویا در مورد اینکه گفته می‌شود لخویا خواهان مهدی طارمی است و آیا او خواستار جذب این مهاجم شده یا نه،‌گفت: چنین بحثی مطرح نیست و نظری در این مورد ندارم. 

وی در پایان اظهار داشت: امیدوارم فردا بازی خوب و مناسبی را مقابل پرسپولیس انجام دهیم.