جلالی: در دیدار با نساجی تیم متفاوتی خواهیم بود

ساعت 13:27 چهار شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: در بازی با نساجی تیم متفاوتی خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مجید جلالی سرمربی پیکان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نساجی در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: تمام روزهایی را که سپری می‌کنیم صرف آسیب‌شناسی کردیم که به نکات خوبی رسیدیم. تعطیلات دو ماهه نیم فصل در حالی که شرایط خوبی نداریم می‌تواند کمک کند. البته تعطیلات دو ماهه خوب نیست. همه چیز آماده است تا ما شرایط خودمان را از بازی با نساجی بهتر کنیم.

او درباره پنج باخت اخیر این تیم توضیح داد: ما طبق بررسی‌های موشکافانه به نتیجه رسیدیم که بهترین بازی‌های فصلمان مقابل پرسپولیس، تراکتور، فولاد و نفت مسجد سلیمان بوده که همه آن‌ها را باختیم. بعضی اوقات تیم، زیر فشار زیاد اشتباه می‌کند و بعضی اوقات به خاطر این که فشاری روی بازیکنان نیست، دچار اشتباه می‌شوند. تیم ما این هفته به مراتب نسبت به هفته‌های گذشته بهتر شده است.

سرمربی پیکان درباره شرایط نساجی گفت: تیمی که تازه به لیگ برتر می‌آید، ثبات دادن به خود، مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهد. نساجی در راه رسیدن به آن است. ما فردا تیم متفاوتی مقابل نساجی خواهیم بود. از نکات جالب بررسی‌های ما این است که هر بازی را بد شروع کردیم، بد هم تمام کردیم اما در ۴۵ دقیقه میانی خوب بودیم. ما مقابل تیم‌هایی که تماشاگر داشتیم این اشتباهات را انجام دادیم. ما به جنبه‌های ذهنی و روانی نیاز داریم که شرایط بهتر شود.

جلالی درباره برنامه تیمش در نیم فصل دوم گفت: برنامه ما تا نیم فصل دوم، امشب مشخص می‌شود. ما خیلی جزئی در این برنامه به مسائل اصلی وارد شدیم. یک مقدار انرژی جدید و جوان نیاز داریم تا به تیم اضافه شود. در مورد شیری، او دو سال با صداقت بازی کرد و فردا پیراهن باشگاه را با امضای تمام بازیکنان به او می‌دهیم. مطالبی دیدم که گفتند، من چند بازیکن را اخراج کردم که صحت ندارد. ما نیاز به چند جابجایی برای بهتر شدن داشتیم. تمام بازیکنان برای ما به خوبی بازی کردند و بازیکنان حق دارند به سمت بهتر شدن پیش بروند.

او در پایان درباره وضعیت عیسی آل‌کثیر گفت: بعضی اوقات از روش مستقیم و برخی اوقات از روش غیرمستقیم برای بهتر شدن بازیکنان استفاده می‌شود. بازیکنان باید نگرش منفی را بپذیرند و برای رفع آن تلاش کنند. ما از عیسی راضی هستیم البته در برخی بازی‌ها بد بازی کرده و رفتار بدی داشته است. با عیسی صحبت کردیم، او در آینده حتما بهتر خواهد شد.