موسیقی زنده در دیدار استقلال و پدیده اجرا می شود

ساعت 18:28 دو شنبه ۵ آذر ۱۳۹۷

تهران- ایرنا- سازمان لیگ فوتبال ایران در ادامه برنامه های فرهنگی خود در مسابقات لیگ برتر، قبل از برگزاری دیدار معوقه تیم های استقلال تهران و پدیده مشهد، موسیقی زنده برگزار می کند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا به گزارش روز دوشنبه ایرنا، سازمان لیگ روز گذشته (یکشنبه) به مناسبت میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) و فرا رسیدن هفته بسیج پیش از دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی موسیقی زنده برگزار کرد.
این سازمان بنا دارد در دیدار عقب افتاده تیم های استقلال تهران و پدیده خراسان از هفته دوازدهم که قرار است روز پنجشنبه 22 آذرماه در ورزشگاه آزادی برگزار شود نیز موسیقی زنده اجرا کند.
«حجت الله بهمنی» مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: بازخوردهای فرهنگی مثبتی که در اجرای قبلی با همکاری امور فرهنگی باشگاه پرسپولیس در دیدار با تراکتورسازی بدست آمد، سبب شد این رویه برای دیدار با استقلال نیز انجام شود.
وی با بیان اینکه اجرای موسیقی زنده آرامش و فضای دوستانه بیشتری را در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی ایجاد کرد، اظهار داشت: برای بازی استقلال و پدیده در ورزشگاه آزادی با همکاری امور فرهنگی باشگاه استقلال نیز اجرای موسیقی انجام می شود.
مدیر روابط عمومی سازمان لیگ خاطر نشان کرد از آنجا که بیشتر تماشاگران حاضر در ورزشگاه جوان هستند، بدون پرداخت هزینه اضافی یا افزایش قیمت بلیت، این موسیقی زنده را شاهد خواهند بود.
ورزشی**9029**9129

کلید واژه