شکست پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان

ساعت 01:01 پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان شکست خورد تا سرخپوشان این فصل را هم با ناکامی آغاز کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 19 و 30 دقیقه در ورزشگاه غدیر اهواز و در حضور 5 هزار تماشاگر به مصاف تیم استقلال خوزستان رفت که بازی با نتیجه  2 بر یک به سود استقلال خوزستان به پایان رسید.

در دقیقه 12 پرسپولیس هم یک کرنر زد که این کرنر هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت.

در دقیقه 14 حاتمی روی بازیکن استقلال خوزستان مرتکب خطا شد و این ضربه کاشته از پشت محوطه جریمه را روح‌الله سیف‌الهی زد که از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

استقلال خوزستان در دقیقه 17 دو کرنر متوالی از جناح چپ پرسپولیس زد که این کرنر‌ها را مدافعان و دروازه‌بان سرخپوشان دفع کردند.

در دقیقه 20 پرسپولیس پشت محوطه جریمه استقلال خوزستان صاحب یک ضربه کاشته شد که این ضربه را رامین رضائیان زد و فرناندو خسوس دروازه‌بان استقلال آن را مهار کرد.

در دقیقه 23 استقلال صاحب یک موقعیت گلزنی شد که توپ بیت سعید مهاجم استقلال خوزستان را ایمان صادقی دروازه‌بان پرسپولیس مهار کرد.

آبی‌پوشان اهوازی برتری نسبی به سرخپوشان داشتند و بیشتر صاحب توپ و میدان بودند.

در دقیقه 30 ایمان صادقی دروازه‌بان پرسپولیس ضربه کاشته استقلال را مهار کرد.

در دقیقه 32 داور مسابقه قانون کولینگ بریک ( قطع بازی به خاطر گرمای شدید هوا) را اجرا کرد و به دلیل گرمای شدید هوا سه دقیقه به بازیکنان دو تیم استراحت داد.

در دقیقه 40 مهدی طارمی از کمند خط دفاع استقلال خوزستان عبور کرد اما دروازه‌بان این تیم توپ را سریع مهار کرد.

در نیمه اول شاهد یک بازی سرد و کسل کننده در گرمای شدید اهواز بودیم که اجرای قانون کولینگ بریک تنها اتفاق مهم نیمه اول محسوب می‌شد.

نیمه دوم:

در شروع نیمه دوم یک جیمی جامپ وارد زمین شد و یک ضربه به سر دروازه‌بان پرسپولیس زد!

گل: در دقیقه 47 حسن بیک‌سعید با استفاده از اشتباه مسلم دروازه‌بان پرسپولیس توانست گل تیم استقلال خوزستان را به ثمر برساند.

بعد از گل هم باز آبی‌پوشان خوزستان بر توپ و میدان مسلط بودند.

گل دوم:  در دقیقه 57 حسن بیک‌ سعید با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه به زیبایی دروازه‌ پرسپولیس را برای بار دوم باز کرد.

بعد از گل دوم پرسپولیس سراسیمه روی دروازه استقلال خوزستان حمله کرد.

در اواخر مسابقه گردوغبار هم به گرمای شدید اهواز اضافه شد تا بازی کاملا بدون فعل و انفعال خاصی دنبال شود.

گل پرسپولیس: در دقیقه 88 مهدی طارمی با عبور از مدافعان استقلال خوزستان از زاویه بسته گل اول سرخپوشان را به ثمر رساند.

بعد از گل داور 5 دقیقه وقت اضافه گرفت تا بازی در دقایق پایانی حساس‌ دنبال شود آن هم در حالی که گرد و غبار شرایط را برای هر دو تیم و حتی تماشاگران دشوار کرده بود.

به این ترتیب برانکو با پرسپولیس هم شروع ناموفقی داشت و  از دو بازی فقط یک امتیاز گرفته است. سرخپوشان هفته گذشته در ورزشگاه آزادی یک امتیاز از پدیده گرفتند. پرسپولیس در گرما و گردو غبار اهواز محو شد و استقلال خوزستان هم شکست هفته گذشته مقابل سپاهان را جبران کرد.