اعلام برنامه هفته ششم و هفتم لیگ دسته اول جوانان
ساعت 12:55 یک شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
برنامه هفته ششم و هفتم لیگ دسته اول جوانان در فصل 98-97 اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته ششم
پنج شنبه 26 مهر 97
استقلال اهواز- بهمن دزفول- ساعت 15:15- ورزشگاه تختی اهواز
شهید وفایی شیراز – استقلال کاشان - ساعت 14:30 - ورزشگاه دستغیب شیراز
پدیده مشهد - دخانیات گیلان- ساعت 12:30 - ورزشگاه تختی مشهد
جمعه 27 مهر 97
جندی شاپور دزفول– شهدای خوزستان- ساعت 15:15- ورزشگاه مجدیان دزفول
نفت امیدیه – گهر زاگرس درود- ساعت 15:15- ورزشگاه اختصاصی امیدیه
آب منطقه ایی کرمانشاه – وحدت بروجرد- ساعت 14:30 - ورزشگاه آزادی کرمانشاه
پارس جنوبی جم- هلال احمر گراش- ساعت 14:30 - ورزشگاه شهداء جم
مس رفسنجان – فجر شهید سپاسی - ساعت 14:30 - ورزشگاه شهداء رفسنجان
شریف بتن ممسنی – پدیده اصفهان - ساعت 14:30 - ورزشگاه شهید لشگری ممسنی
پدیده ساری – دبیری تبریز- ساعت 14:30 - ورزشگاه اختصاصی ساری
پارسه ساری- دانش فریدونکنار - ساعت 14:30 - ورزشگاه چوب و کاغذ ساری
نود ارومیه - ماشین سازی تبریز - ساعت 14:30 - ورزشگاه خانه جوان ارومیه
مقاومت تهران - نساجی مازندران- ساعت 14:30 - ورزشگاه 5 آذر تهران
شنبه 28 مهر 97
ایرانجوان بوشهر - بهمن شیراز- ساعت 15:15- ورزشگاه بهشتی بوشهر
هفته هفتم
پنجشنبه 3 آبان 97
نساجی مازندران - نوارومیه- ساعت 14:30 - ورزشگاه وطنی قائمشهر
بهمن شیراز – شریف بتن ممسنی - ساعت 14:30 - ورزشگاه دستغیب شیراز
جمعه 4 آبان 97
بهمن دزفول – نفت امیدیه - ساعت 15:15- ورزشگاه مجدیان دزفول
شهداء خوزستان – استقلال اهواز - ساعت 15:15- ورزشگاه تختی اهواز
پدیده اصفهان - شهید وفایی شیراز - ساعت 14:30 - ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
هلال احمر گراش - ایرانجوان بوشهر - ساعت 15:15- ورزشگاه شهداء گراش
استقلال کاشان - مس رفسنجان- ساعت 14:30 - ورزشگاه شهیدفکری کاشان
فجرشهیدسپاسی – پارس جنوبی جم - ساعت 14:30 - ورزشگاه دستغیب شیراز
پنجشنبه 3 آبان 97
ماشین سازی تبریز – پدیده مشهد - ساعت 14:30 - ورزشگاه شیخ محمدخیابانی تبریز
جمعه 4/8/97
دانش فریدونکنار – پدیده ساری- ساعت 14:30 - ورزشگاه آزادی فریدونکنار
دبیری تبریز – مقاومت تهران- ساعت 14:30 - ورزشگاه مرزداران تبریز
دخانیات گیلان – پارسه ساری- ساعت 14:30 - ورزشگاه عضدی رشت
گهر زاگرس درود – نفت آبادان- ساعت 14:30 - ورزشگاه تختی درود
وحدت بروجرد – جندی شاپور دزفول - ساعت 15:15- ورزشگاه شهیدبیات بروجرد
اخبار سایر رسانه ها |