صعود ۴پله‌ای استقلال با برتری در خانه نفت مسجدسلیمان

ساعت 00:50 یک شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷

تیم فوتبال استقلال موفق شد با عبور از تیم نفت مسجدسلیمان چند پله در جدول رده‌بندی صعود کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در بازی معوقه هفته ششم لیگ برتر فوتبال، تیم‌های نفت مسجدسلیمان و استقلال از ساعت 18:15 امروز (شنبه) به‌قضاوت سیدمهدی سیدعلی در ورزشگاه شهید محمدی به مصاف هم رفتند که شاگردان شفر با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست یافتند. اللهیار صیادمنش (2) و مهدی قائدی (29) برای استقلال و حکیم نصاری (87 ــ پنالتی) برای نفت موفق به گلزنی شدند. شاگردان شفر با این پیروزی چهار پله در جدول صعود کردند و در رده هفتم قرار گرفتند.

 

استقلال که چند روز پیش هم با نفت مسجدسلیمان در جام حذفی دیدار داشت و موفق به شکست این تیم شده بود، در لیگ برتر آمار خوبی در گلزنی نداشت و توانست کمی به وضعیت خودش بهبود ببخشد. مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش هم برای نخستین بار با پیراهن استقلال موفق به گلزنی شدند.

در این دیدار پربرخورد، میلاد زکی‌پور از استقلال و موسی کولیبالی مدافع نفت با دریافت دومین کارت زرد، از زمین اخراج شدند. در اواخر بازی هم، سیدعلی داور میدان، وینفرد شفر و علیرضا مرزبان سرمربیان دو تیم به‌همراه سرپرست نفت را از کنار زمین اخراج کرد، علاوه بر این اتفاقات، تعداد زیادی از بازیکنان دو تیم با کارت زرد جریمه شدند.

 

ترکیب نفت: حبیب فرعباسی، مجتبی بیژن، موسوی کولیبالی، میلاد خدایی اصل، اسماعیل شریفات، حکیم نصاری، سید پیمان میری، سید محمد حسینی، فرشید محمدی، محمود قائد رحمتی (67 ــ حمزه حدادی) و علیرضا علیزاده.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتى، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، میلاد زکى‌پور، فرشید باقرى، علی کریمى، فرشید اسماعیلى، مهدی قائدى (49 ــ آرمین سهرابیان)، اللهیار صیادمنش (55 ــ فرشاد محمدی‌مهر) و روح‌الله باقری (70 ــ سجاد آقایی).