تارتار: بازی مقابل استاد خودم جذابیت ها و سختی های خاصی دارد

ساعت 13:42 پنج شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت:بازی در برابر استاد خودم مجید جلالی، سختی‌ها و جذابیت خاصی برای من شاگرد دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، هدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با پیکان در جام حذفی فوتبال، خاطرنشان کرد: بازی در برابر استاد خودم مجید جلالی، سختی‌ها و جذابیت خاصی برای من شاگرد دارد. می‌خواهم به او نشان دهم که شاگرد نسبتا خوبی برایش بوده‌ام. 

او افزود: استراتژی تیم‌ها در جام حذفی متفاوت است و معمولا در طول ۱۲۰ دقیقه، محتاط‌تر عمل می‌کنند چرا که امیدی هم به ضربات پنالتی دارند. فکر می‌کنم این اتفاق برای هر دو تیم در بازی فردا بیفتد اما برای تیم ما کمتر. می‌خواهم از بازیکنانی که کیفیت خوبی دارند و تا الآن کمتر بازی کرده‌اند استفاده کنم به همین دلیل تغییرات زیادی در ترکیب تیم خواهیم داشت.

سرمربی پارس جنوبی درپاسخ به این پرسش که آیا فردا با تیم دوم بازی خواهند کرد و جام حذفی را جدی می‌گیرد یا نه، توضیح داد: از روز اول به بازیکنانم گفته‌ام که تیم اول و دوم نداریم و کل مجموعه ما در سطح خوبی هستند. بازیکنان ما می‌دانند که اگر در کوچه خودشان هم بازی می‌کنند باید برنده باشند. نمی‌گویم هدف اصلی ما روی لیگ است اما احتمالا فردا ۳۰-۴۰ درصد تیم تغییر می‌کند. با این حال تفکر ما روی برد است و برای برد به زمین می‌رویم.

تارتار همچنین درباره مصاف با یک تیم لیگ برتری در گام نخست جام حذفی تصریح کرد: از بازی با پیکان استقبال می‌کنیم چون از سال‌های گذشته تجربه داریم که تیم‌های دسته پایین، بازی بسته‌ای را ارائه می‌کنند و خشونت به خرج می‌دهند. اگر از مرحله اول، سخت عبور کنیم مراحل بعدی راحت‌تر می شود.