فرکي: يک برد به استقلال هديه داديم

ساعت 01:01 شنبه ۴ آبان ۱۳۹۲

 حسين فرکي پس از شکست دو بر صفر مقابل استقلال در نشست خبري اظهار داشت: بازي خوبي بود آن چيزي که وظيفه ما بود به سهم خودمان تلاش کرديم تا يک روز خوب را داشته باشيم. پيش بيني همه موارد را کرده بوديم و قبل از بازي هم گفته بودم. در اين بازي و بازي قبلي به اين نتيجه رسيديم که تفاوت ما با تيم‌هاي ديگر تجربه است. تجربه به درد هر تيمي مي‌خورد. همه کساني که بازي را ديدند و حتي دوستانم معتقد بودند شايسته باخت نبوديم و استقلال از تجربه خودش با بازيکنان بزرگش استفاده کرد. در هر دو نيمه به فکر برد بوديم و حتي تا دقيقه 90 موقعيت‌هاي زيادي خلق کرديم و سه بار توپ را به تير دروازه زديم اما فوتبال روي خودش را از ما برگردانده بود.
به گزارش فارس، وي ادامه داد: از کميته انضباطي  گلايه دارم که پريرا رامحروم کرد. ما خيلي ضرر کرديم. در همين يک ماه اخير اتفاقاتي رخ داده بود که يکباره کميته انضباطي نظرش را اعلام کرد. ما تيم کم بضاعتي هستيم و آقاي گل مان محروم مي‌شود اما از بازيکنانم رضايت دارم. نتيجه عادلانه نبود شايسته دو گل نبوديم. هميشه مقابل تيم‌هايي که بحران دارند آنها را از بحران خارج مي‌کنيم. استقلال نياز به اين برد داشت و ما هم اين  برد را به آنها هديه کرديم. آنها ما را بردند بخاطر کم تجربگي فولاد نه به دليل برتري اش، روي اشتباه گل خورديم گلي که روي تاکتيک و حرکت تيمي نبود. گل اول را از روي پنالتي خورديم و گل دوم را هم از ضربه کاشته تيموريان با تجربه خورديم. به استقلال هم تبريک مي‌گويم بازي خوب و جوانمردانه‌اي مقابل تماشاگراني که دوست داشتند آبي‌ها ببرند انجام داديم ولي مستحق باخت نبوديم.
فرکي در مورد تغيير پست شريفات از چپ به راست، گفت: هم راست و هم چپ بازيکنان خوبي داريم. در طول بازي جا به جا مي‌کرديم. ما روي کار تيمي به استقلال نباختيم و روي اشتباه‌هاي فردي باختيم. اکثر بازيکنان فولاد صاحب موقعيت شدند اما متاسفانه به گل نرسيديم. فرق ما با استقلال اين است که آنها خلاقيت فردي دارند که به آنها کمک کردند. بايد بازيکناني جذب کنيم که در آينده به ما کمک کنند. 90 دقيقه فوتبال بازي مي‌کنيم اما روي يک اشتباه گل مي‌خوريم.