سرمربی النصر: خودمان را برای بازی با پرسپولیس آماده کرده ایم

ساعت 19:56 دو شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

سرمربی تیم فوتبال النصر با اشاره به دیداری که روز سه شنبه برابر پرسپولیس دارد گفت: خودمان را برای این دیدار سخت آماده کرده ایم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، «لوئیز کاسترو» در نشست خبری قبل از دیدار روز سه شنبه تیمش برابر پرسپولیس که عصر امروز دوشنبه در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: این اولین بازی فصل جدید است که قطعا دیدار راحتی برای ما نخواهد بود.

وی با بیان این که تیم بسیار بزرگ و رقیب سرسختی را روبروی خودمان داریم، ادامه داد: ما و پرسپولیس قویترین های گروه و شانس های اصلی صعود هستیم.

سرمربی تیم فوتبال النصر با بیان این که خیلی خوب خودمان را برای این بازی آماده کرده ایم، ادامه داد: مشکل ما این است که اندکی خسته هستیم چون از مسابقه ای دیگر به اینجا آمدیم اما برای بازی بزرگ با پرسپولیس آماده ایم.

وی درباره حضور کریس رونالدو در ترکیب النصر و تاثیرگذاری او در گل های اخیر این تیم و ترس بابت اینکه تمام این بار بر دوش ستاره فوتبال دنیاست تاکید کرد: همه می دانند او بازیکن بزرگی است‌ و در مسابقات اخیر گل های زیادی زده است. رونالدو بسیار سختکوش بوده و آمادگی لازم را دارد. ما از این دید به حضور رونالدو نگاه می‌کنیم.

کاسترو درباره لیست پنج بازیکن خارجی نهایی که این تیم می توانست در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد تصریح کرد: ۱۲ بازیکن در نظر داشتیم. هفت بازیکن را با خودمان آوردیم تا فردا پنج نفر نهایی  را انتخاب کنیم. فشردگی بازی ها برای ما بوده است و باعث این موضوع شد تا به تعدادی نفر استراحت بدهیم.

سرمربی النصر در پایان نشست خبری امروز در خصوص عدم حضور تماشاگران به دلیل محرومیت پرسپولیس خاطرنشان کرد: در دوران پاندمی کرونا ما بدون تماشاگر برگزار کردیم بهترین حالت فوتبال زمانی است که تماشاگر در استادیوم باشد. اگرچه هواداران النصر نیز حضور ندارند اما امیدوارم انرژی خودشان را بفرستند. در پایان باید حس خوب خودمان از میزبانی فوق العاده ایرانی ها تشکر کنم. می دانیم ایرانی ها دیوانه وار فوتبال را دوست دارند. از میزبانی آنها تشکر می کنیم.