گل محمدی: به بازیکنانم گفته‌ام چطور رونالدو رامهار کنند

ساعت 19:50 دو شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این که تیمش برای حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا آماده است، در مورد دیدار با النصر گفت: آماده هستیم تا در ورزشگاه آزادی سه امتیاز را از حریف بگیریم.

نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان که ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، بعدازظهر امروز دوشنبه در سالن کنفرانس این ورزشگاه برگزار شد.

یحیی گل محمدی در این نشست خبری با اشاره به حضورش در ترکیب تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ مقابل رونالدو در بازی با پرتغال تاکید کرد: رونالدو بازیکن افسانه‌ای در فوتبال دنیاست و خوشحالم به ایران سفر کرده است.

وی ادامه داد: این بازیکن باعث خوشحالی و انگیزه خیلی از جوان‌های ایرانی شده است. او نابغه فوتبالی است و مهار چنین بازیکنی سخت است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ارزیابی اش از تیم عربستانی گفت: النصر فقط رونالدو نیست. بازیکنان شاخص دیگری هم دارد که باید آنها را هم مهار کنیم.

گل محمدی ادامه داد: به بازیکنانم گفتم باید دفاع تیمی داشته باشیم و فضا ندهیم. باید دفاع فشرده داشته باشیم. در تقابل‌های یک در مقابل یک انگیزه زیادی داشته باشیم. بازیکنانی مثل رونالدو اگر فضا نداشته باشند کارایی کمتری خواهند داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: هر اتفاقی بیفتد انگیزه بازیکنانم کم نمی‌شود. من گفتم ستاره‌ها و نابغه‌ها به ایران آمده اند خوب است. باید از کسانی که این ستاره‌ها را به آسیا آوردند تشکر کرد. همین‌ها الان ایران هستند. حضور آنها ارزشمند است. بعضی بازیکنان ما با همین چهره‌ها بازی کردند. می‌دانند چگونه تمرکز کنند و بازی انجام دهند.

گل محمدی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در مورد وضعیت زمین چمن ورزشگاه آزادی و تأثیر آن بر روی عملکرد دو تیم گفت: با مسئول زمین که صحبت کردم تاکید کرد شرایط بهتر شده و زمین کیفیت خوبی دارد.