عبدی: از قرارگرفتن در سخت‌ترین گروه جام‌جهانی خوشحالم

ساعت 09:24 یک شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان پس از قرعه‌کشی جام‌جهانی زیر ۱۷سال و مشخص شدن حریفان ایران در این رقابتها به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسین عبدی درباره همگروهی شاگردانش با برزیل، انگلیس و نیوکالدونیا گفت: ما در سخت‌ترین گروه این جام قرار گرفتیم. برزیل دومین تیم پرافتخار در این رده سنی است. انگلستان و نیوکالدونیا دیگر تیم‌های این گروه هستند که از نیوکالدونیا اطلاعات کمتری دارم. اما خیلی خوشحالم اگر قرار است قرعه گروه‌ها سخت باشد، ما در گروهی افتادیم که سخت‌ترین گروه بین آنها است.
وی افزود: خوشحالی من از این بابت است که تیم با اقتدار ایران توانسته است یکی از بهترین‌های آسیا لقب بگیرد و در تمام بازی‌هایش فقط یک باخت مقابل ژاپن که در سید یک جام جهانی قرار دارد، داشته است. در شرایطی که قبل از مسابقات جام ملتهای آسیا توانستیم در یکی از جام‌ها این‌ تیم را ببریم، اما در نیمه نهایی مسابقات آسیایی با اتفاقات رخ داده به آن تیم باختیم.
سرمربی تیم ملی نوجوانان تاکید کرد: الان خوشحالم که می‌توانیم مقابل برزیل و انگلیس بازی کنیم و اقتدار خود را نشان بدهیم. باید تمام تلاش خود را بکنیم و تیمی که درست کرده‌ایم و با این اقتدار بازی می‌کند، بتواند نتایج در خور شان کشور و هم‌وطنان عزیزمان به دست بیاورد. امیدوارم بتوانیم این جام را با موفقیت به پایان برسانیم.