افشاریان: بازیکنان با تمام وجود برابر ولز و آمریکا به میدان می روند

ساعت 15:28 چهار شنبه ۲ آذر ۱۴۰۱

عضو هیات رییسه و رییس کمیته داوران گفت: من بسیار امیدوار هستم و مطمئنا با دعای خیر مردم بازیکنان با اقتدار و سربلندی از این دو بازی بیرون می آیند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، خداداد افشاریان درباره دیدار ایران و انگلیس اظهار داشت:  بازی تلخی مقابل انگلیس داشتیم. با وجود تلاش بازیکنان نتیجه ای که ما در حد انتظارمان برابر این تیم بود، حاصل نشد. البته ناگفته نماند که تیم انگلیس یکی از چهار تیم برتر دنیاست و ما برابر یک تیم قدرتمند بازی کردیم. با این وجود توانستیم دو گل به این تیم بزنیم

وی درباره بازی برابر ولز و آمریکا گفت: من اطمینان دارم بازیکنان در دیدار برابر تیم های ولز و آمریکا با تمام وجود در این دو مسابقه ظاهر می شوند و تمام تلاش خود را برای موفقیت و سربلندی تیم ملی فوتبال کشورمان انجام خواهند داد.

عضو هیات رییسه در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به پتاسیلی که در ملی پوشان هست و اینکه همیشه بازیکنان برای شادی مردم تلاش می کنند، من بسیار امیدوار هستم و مطمئنا با دعای خیر مردم بازیکنان با اقتدار از این دو بازی سربلند بیرون می آیند.