مناقصه عمومی خرید دستگاه سرور و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات( نوبت دوم)

ساعت 09:21 سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

سازمان لیگ فوتبال ایران در نظر دارد به منظور ایجاد شرایط برابر برای کلیه داوطلبین و متقاضیان صاحب صلاحیت، خرید دستگاه سرور و مشتقات ذخیره سازی اطلاعات سازمان را از طریق برگزاری مناقصه عمومی واگذار نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ  فوتبال ایران، متن مناقصه به شرح زیر است:


 

 

 

بسمه تعالی

مناقصه عمومی خرید دستگاه سرور و تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات
سازمان لیگ فوتبال ایران


سازمان لیگ فوتبال ایران در نظر دارد به منظور ایجاد شرایط برابر برای کلیه داوطلبین و متقاضیان صاحب صلاحیت، خرید دستگاه سرور و مشتقات ذخیره سازی اطلاعات سازمان را از طریق برگزاری مناقصه عمومی واگذار نماید. لذا بدینوسیله از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه مند به شرکت در این مناقصه دعوت می شود مطابق شرایط اعلام شده اقدام نمایند.

۱عنوان مناقصه: مناقصه عمومی خرید یک دستگاه سرور و مشتقات ذخیره سازی اطلاعات سازمان لیگ فوتبال ایران.

۲مدت زمان مناقصه: مناقصه عمومی خرید یک دستگاه سرور و مشتقات ذخیره سازی اطلاعات سازمان لیگ فوتبال ایران از تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/29 آغاز شده و متقاضیان ملزمند تا مدارک مناقصه را به همراه پیشنهادات فنی و قیمت را تا تاریخ ۱۴۰۱/۰7/06 تحویل سازمان لیگ فوتبال ایران نمایند. 

۳تعهدات پیمانکار:

  • ضمانت اصل بودن قطعات همراه با ارائه مدرک معتبر و قابل استعلام.
  • ضمانت مرجوعی به مدت یک هفته در صورت عدم تطبیق، هرگونه ایراد و تشخیص عدم اصالت برای تمامی قطعات.
  • ارائه خدمات پس از فروش با طول مدت زمان یک سال و ۵ سال تضمین تامین قطعات یدکی.
  • ارائه گارانتی معتبر (حداقل ۲ سال) و قابل استعلام.
  • ارائه خدمات پشتیبانی دقیق و سریع و در صورت نیاز امکان اعزام کارشناس به محل.
  • حمل و نصب سخت افزاری رایگان.

۴آدرس دریافت اسناد: واحد اداری سازمان لیگ فوتبال ایران، به نشانی: تهران، خیابان ملاصدرا، ضلع جنوب غربی میدان شیخ‌بهایی، پلاک ۲۶، طبقه سوم. کدپستی: ۶۴۷۱۳-۱۹۹۳۸، تلفن‌های تماس: ۸۸۰۵۵۶۳۲-۰۲۱و دورنگار: ۸۸۵۵۶۳۱-۰۲۱.
۵زمان و محل دریافت اسناد مناقصه: ۱۴۰۱/۰7/۰۶، امور اداری سازمان لیگ فوتبال ایران.
۶هزینه خرید اسناد مناقصه: متقاضیان شرکت در این مناقصه پس از واریز مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰(یک میلیون تومان) در وجه طرف اول به شماره حساب ۱۰۰۰۱۳۸۰۴۹۵۸۹ به نام موسسه لیگ برتر به شماره شبا ۹۳۰۲۱۰۰۰۰۰۰۱۰۰۰۱۳۸۰۴۹۵۸۹  IRنزد پست بانک شعبه موزه ارتباطات و ارائه اصل رسید توسط نماینده رسمی خود به دبیرخانه فدراسیون می‌توانند اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

۷شرایط لازم برای شرکت در مناقصه:

۷-۱دارا بودن شخصیت حقوقی، اسناد ثبتی، مجوز فعالیت و مجوزهای لازم در حوزه تجهیزات الکترونیک، شبکه و رایانه.

۷-۲تکمیل و ارائه اسناد مناقصه.

۷-۳ارائه تضمین لازم برای شرکت در مناقصه: وفق آئین‌نامه مالی و معاملاتی سازمان لیگ فوتبال ایران، تمامی شرکت‌های علاقمند به شرکت در این مناقصه موظف به واریز نقدی مبلغ ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال(سی میلیون تومان) به‌عنوان سپرده شرکت در مناقصه به شماره حساب ۱۰۰۰۱۳۸۰۴۹۵۸۹ به نام موسسه لیگ برتر با شماره شبا ۹۳۰۲۱۰۰۰۰۰۰۱۰۰۰۱۳۸۰۴۹۵۸۹  IRنزد پست بانک شعبه موزه ارتباطات یا ارائه ضمانتنامه بانکی با اعتبار سه ماهه (که به مدت سه ماه نیز قابل تمدید باشد) به ارزش مبلغ فوق‌الذکر می‌باشند.

۸زمان و محل تسلیم پیشنهادها: آخرین مهلت ارائه اسناد مناقصه ساعت ۱۲روز چهارشنبه مورخ۱۴۰۱/۰7/۰6 است که باید توسط نماینده رسمی شرکت به واحد حراست سازمان لیگ تحویل شود.

۹زمان بازگشایی پاکت‌ها: پاکت‌های واصله در ساعت ۱۴ روزروز چهارشنبه مورخ۱۴۰۱/۰7/۰6 محل دفتر دبیرکل سازمان لیگ فوتبال بازگشایی خواهد شد.

۱۰پیشنهاد دهنده بایستی هرگونه پیشنهاد را به صورت نامه رسمی طبق اسناد و ضوابط ارایه شده از سوی سازمان لیگ، در بسته و ممهور به مهر شرکت به صورت حضوری به حراست سازمان لیگ فوتبال ایران تحویل و رسید دریافت نمایند.

۱۱درج این آگهی هیچگونه تعهدی برای دستگاه مناقصه‌گذار ایجاد نمی‌کند و وفق آیین نامه مالی و معاملاتی سازمان لیگ فوتبال ایران، این سازمان در رد یک یا تمامی پیشنهادهای واصله مختار بوده و اين حق را براي خود محفوظ نگه مي دارد كه تمام يا تعدادي از پيشنهادات را رد نمايد و به هيچ وجه مقيد به قبول پيشنهاد خاصي نبوده و نيز تعهدي مبني بر انعقاد قرارداد با كمترين پيشنهاددهنده را ندارد و برنده مناقصه با در نظر گرفتن صرفه و صلاح سازمان به تشخيص کارفرما و با توجه به جميع جهات تعيين و اعلام خواهد شد

۱۲در صورت تایید پیشنهاد هر یک از پیشنهاد دهندگان ارایه ضمانت نامه بانکی ۱۰ درصد مبلغ پیشنهادی مناقصه بعنوان تضمین حسن انجام کار الزامی است.

۱۳سپرده یا ضمانتنامه بانکی تضمین شرکت در مناقصه اشخاص حقوقی اول و دوم، در صورتی که در مهلت مقرر حاضر به انعقاد قرارداد نشوند، به نفع سازمان لیگ ضبط خواهد شد

۱۴هزینه درج آگهی و هزینه کارشناسی قیمت پایه به عهده برنده فراخوان می باشد.