مشکل لژیونر فوتسال برای سفر به اسپانیا حل شد

ساعت 17:15 یک شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

بازیکن تیم ملی فوتسال ایران با دریافت ویزای اسپانیا عازم این کشور شد و برای حضور در جام ملت‌های آسیا مستقیماً به کویت می‌رود.

aa

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دو ملی‌پوش فوتسال ایران یعنی سعید احمد عباسی و مسلم اولادقباد که برای فصل 23-2022 به باشگاه‌های وینیا آلبالی والدپنیاس و پالما ملحق شده‌اند، ظرف هفته‌های گذشته برای سفر به اسپانیا با مشکل صدور ویزا روبه‌رو بوده‌اند.

مطابق اعلام وحید شمسایی سرمربی تیم ملی، احمد عباسی آقای گل دو فصل گذشته لیگ برتر ایران همچنان مشغول انجام کارهای اداری مرتبط به دریافت ویزا و سفر به اسپانیاست. با این حال مشکل اولادقباد حل شده و این بازیکن پس از تورنمنت دوستانه تیم ملی کشورمان در تایلند، به کشور اسپانیا سفر کرده است.

شمسایی همچنین در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد حسین طیبی (کاپیتان تیم ملی که در پالما عضویت دارد) همراه با اولادقباد روز سوم مهر به کویت سفر می‌کنند تا به اردوی ملی‌پوشان در این کشور بپیوندند.

تیم ملی فوتسال ایران در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2022 با تیم‌های لبنان، چین تایپه و اندونزی همگروه است و روز دوم مهر برای شرکت در این مسابقات، عازم کشور کویت خواهد شد. شاگردان شمسایی روز ششم مهر در اولین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا، از ساعت 17:30 (به وقت ایران) مقابل اندونزی صف‌آرایی می‌کنند.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه