برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم اعلام شد
ساعت 16:22 یک شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل 1402-1401 اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته اول:
یکشنبه 10 مهر
پیام توس مشهد-شهرداری نوشهر- ساعت 15- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
مس نوین کرمان-داماشیان گیلان- ساعت 15- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
آریو اسلامشهر-شهرداری بندرعباس- ساعت 15:30- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
شهدای رزکان کرج-شهدای بابلسر- ساعت 16- ورزشگاه انقلاب کرج
شهید قندی یزد-شهرداری بم- ساعت 16:30- ورزشگاه شهید نصیری یزد
شهرداری ماهشهر-نیروی زمینی تهران- ساعت 17:30- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شاهین شهرداری بوشهر-مناطق نفت خیز جنوب- ساعت 17:30- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
فولاد نوین اهواز-نود ارومیه- ساعت 18- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
دوشنبه یازده مهر
اترک بجنورد-پانیک تالش- ساعت 15- ورزشگاه تختی بجنورد
ویستا توربین تهران-ایمان سبز شیراز- ساعت 16- ورزشگاه غدیر تهران
سپید رود رشت-شهید اورکی اسلامشهر- ساعت 16- ورزشگاه سردار جنگل رشت
اسپاد الوند تهران-بعثت کرمانشاه- ساعت 16- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
مس سونگون(خلیج فارس ماهشهر)-ماشین سازی تبریز - ساعت 16- ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز
فولاد هرمزگان-پاس همدان- ساعت 17:30- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
هفته دوم
یکشنبه 17 مهر
شهرداری بم-شاهین شهرداری بوشهر- ساعت 15- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
داماشیان گیلان-آریو اسلامشهر- ساعت 15:30- ورزشگاه سردارجنگل رشت
شهرداری نوشهر-شهدای رزکان کرج- ساعت 15:30- ورزشگاه شهدا نوشهر
نیروی زمینی تهران-شهید قندی یزد - ساعت 15:30- ورزشگاه غدیر تهران
مناطق نفت خیز جنوب-مس نوین کرمان- ساعت 16:30- ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران
شهرداری بندرعباس-پیام توس مشهد- ساعت 16:30- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
دوشنبه 18 مهر
شهدای بابلسر-شهرداری ماهشهر- ساعت 15- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شهید اورکی اسلامشهر-اسپاد الوند تهران- ساعت 15- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
پانیک تالش-ویستا توربین تهران- ساعت 15:30- ورزشگاه پوریای ولی تالش
پاس همدان-سپیدرود رشت- ساعت 15:30- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
ماشین سازی تبریز-اترک بجنورد- ساعت 15:30- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نود ارومیه-فولاد هرمزگان- ساعت 15:30- ورزشگاه تختی ارومیه
بعثت کرمانشاه-مس سونگون(خلیج فارس ماهشهر) 15:30- ساعت 15:30- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
ایمان سبز شیراز-فولاد نوین اهواز - ساعت 15:30- ورزشگاه حافظیه شیراز
کلید واژه |
اخبار سایر رسانه ها |