شاگردان منصوریان روی دور برد/ توقف خانگی آلومینیوم مقابل مشهدی ها

ساعت 00:30 دو شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

شاگردان علیرضا منصوریان در یک دیدار خارج از خانه مقابل ذوب‌آهن به برتری رسیدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، دیدار دو تیم ذوب‌آهن و صنعت نفت آبادان امروز (یکشنبه) در قالب هفته شانزدهم لیگ برتر، ساعت ۱۵ در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد که این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان علیرضا منصوریان به پایان رسید.

 

تک گل این دیدار در دقیقه ۱۳ به ثمر رسید. طالب ریکانی با شوتی پرقدرت از پشت محوطه جریمه، گوشه دروازه فرعباسی را هدف گرفت و توپ وارد دروازه شد تا آبادانی‌ها با این گل، سه امتیاز ارزشمند و خارج از خانه را به دست آورند.

امیر شبانی، مدافع سبزپوشان در دقیقه ۲۶ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و شاگردان تارتار ۶۴ دقیقه ۱۰ نفره مقابل میهمان خود قرار گرفتند.

نفتی‌ها با این پیروزی و موقتا تا رده هفتم جدول بالا آمدند. در مقابل ذوب‌آهن با این شکست ۱۸ امتیازی شد و در رده یازدهم باقی ماند.

 

تیم فوتبال آلومینیوم اراک عصر یک‌شنبه از ساعت ۱۵ در خانه برابر شهرخودرو قعرنشین قرار  گرفت که با نتیجه ۲ بر ۲ برابر این تیم انتهای جدولی متوقف شد تا هفتمین دیدار متوالی بدون برد شاگردان خطیبی رقم بخورد.

با این تساوی، آلومینیوم اراک توانست شکست‌ناپذیری‌اش در خانه در لیگ بیست و یکم را حفظ کند و شاگردان سیدعباسی نیز به پنجمین مساوی فصل خود رسیدند و هنوز هم حسرت برد در لیگ بیست و یکم را دارند. البته این نسختین بازی بود که مشهدی‌ها توانستند در یک بازی بیش‌تر از یک گل به ثمر برسانند.

در این دیدار ابتدا امیر نوری در دقیقه ۴۸ دروازه شهرخودرو را باز کرد اما تنها ۲ دقیقه بعد میلاد کمندانی بازی را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و امید سینگ در دقیقه ۸۳ از روی نقطه پنالتی گل دوم شاگردان خطیبی را به ثمر رساند اما در دقایق پایانی(۱+۹۰) با گل محمدرضا فلاحیان کار به تساوی کشید.

با این تساوی، آلومینیوم اراک با ۲۵ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و شهرخودرو با ۵ امتیاز در رده شانزدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر باقی ماند.