توافق صانعی با کمیته فوتسال برای سرمربیگری تیم زیر ۱۹ سال

ساعت 11:42 دو شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰

سرمربی پیشین تیم ملی و تیم زیر ۲۰ سال فوتسال ایران، به زودی هدایت تیم زیر ۱۹ سال کشورمان را بر عهده می‌گیرد.

aa

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال آسیای مرکزی (کافا) امسال تصمیم گرفت تورنمنت فوتسال کافا را از 20 تا 30 بهمن 1400، میان تیم‌های زیر 19 سال کشورهای عضو خود از جمله ایران برگزار کند. این در حالی است که تمرینات تیم زیر 20 سال ایران به مدت 10 ماه متوقف شده و کادر فنی این تیم نیز با پایان قرارداد خود، به فعالیت‌های خود در جمع ملی‌پوشان جوان ایران پایان دادند.

در نشست کمیته فوتسال که روز 13 دی با حضور عزیزی خادم برگزار شد، اعضا رأی به انتخاب علی صانعی دادند. با این حال مطالبات این مربی در سال‌های 98 و 99 پرداخت نشده و این مربی از این موضوع به شدت انتقاد کرده بود (لینک مصاحبه). با این وجود، مدیران کمیته فوتسال مذاکرات خود را با صانعی آغاز کردند تا او تیم زیر 19 سال را مجدداً تشکیل دهد و جوانان فوتسال کشور را آماده برگزاری مسابقه کردند.

اکنون مذاکرات طرفین به توافقات و نتایج مثبتی رسیده، اما موضوع باید در نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بررسی شود تا صانعی رسماً هدایت تیم زیر 19 سال را بر عهده بگیرد.

مسئولان کمیته فوتسال به سرمربی پیشین تیم ملی قول داده‌اند که مطالبات قبلی او تا پایان سال 1400 پرداخت شود. ابتدای دی ماه 30 درصد از مطالبات صانعی و دستیارانش به حساب آنها واریز شده بود.

صانعی همراه دستیارانش به بررسی بازیکنان مختلف برای دعوت به تیم زیر 19 سال ایران می‌پردازند تا نفرات مد نظر خود را برای سفر به قرقیزستان آماده کنند.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه