فولاد صفر - تراکتور صفر؛ تساوی خانگی شاگردان نکو

ساعت 19:19 سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

دو تیم فوتبال تراکتور و فولاد به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، دو تیم فولاد خوزستان و تراکتور تبریز در آخرین دیدار از هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 16 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در این دیدار که یاسر همرنگ قضاوت آن را بر عهده داشت، محمد آبشک و وحید حیدریه از فولاد و علی فتحی، سامان نریمان جهان، بهزاد سلامی و عبدالله ناصری از تراکتور با کارت زرد داور مسابقه جریمه شدند.

تیم فولاد خوزستان با این تساوی 11 امتیازی شد و با یک پله صعود به رتبه هشتم جدول رسید. تراکتور تبریز هم با رسیدن به امتیاز هشت بالاتر از فجر سپاسی قرار گرفت که با توقف مقابل پدیده مشهد فرصت صعود در جدول را از دست داد و هم‌اکنون دو تیم به ترتیب رده‌های دهم و یازدهم جدول را در اختیار دارند. پدیده مشهد هم پس از ثبت پنج شکست پیاپی از هفته دوم تا هفته ششم، با تساوی خانگی مقابل فجرسپاسی به دومین امتیاز خود رسید، اما همچنان در قعر جدول و رتبه شانزدهم قرار دارد.

در دیگر دیدارهای برگزار شده امروز، آلومینیوم اراک که شروع خوبی در لیگ برتر داشت و صدرنشینی را هم تجربه کرد، با توقف خانگی مقابل ذوب‌آهن 13 امتیازی شد و فرصت عبور از گل‌گهر و پرسپولیس را پیدا نکرد تا در رده چهارم جدول قرار بگیرد. در شرایطی که هم‌اکنون سپاهان با 16، پرسپولیس با 14 و گل‌گهر با 13 امتیاز و گل زده بهتر نسبت به آلومینیوم رتبه‌های اول تا سوم را در اختیار دارند. پس از آلومینیوم اراک هم استقلال با 13 امتیاز و تفاضل گل کمتر، رتبه پنجم جدول را در اختیار گرفت و ذوب‌آهن هم که با تساوی مقابل آلومینیوم اراک هشت امتیازی شده بود، هم‌اکنون روی پله نهم جدول ایستاده است.

در زیر نتایج کامل بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر را مشاهده می‌کنید:

پیکان صفر - گل‌گهر سیرجان یک
صنعت نفت آبادان یک - استقلال یک
سپاهان اصفهان 2 - نساجی مازندران صفر
مس رفسنجان یک - هوادار تهران صفر
پرسپولیس یک - نفت مسجدسلیمان صفر
پدیده مشهد صفر - فجرسپاسی شیراز صفر
آلومینیوم اراک صفر - ذوب‌آهن اصفهان صفر
فولاد خوزستان صفر - تراکتور تبریز صفر