نویدکیا: برابر تراکتور فرصت‌سوزی کردیم/ حال ما هم مثل زاینده‌رود خوب نیست

ساعت 09:02 جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰

گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: برابر تراکتور خوب بازی کرده و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم که باید از آنها استفاده می‌کردیم که متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محرم نویدکیا پس از تساوی بدون گل تیمش برابر تراکتور در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری اظهار داشت: در نیمه اول فوق‌العاده بازی کرده و تلاش کردیم موقعیت‌های خوبی ایجاد کنیم. تراکتور تلاش می‌کرد در زمین خود دفاع فشرده‌ای انجام دهد و با اتکا به مهاجم سرعتی خود ضدحملات سریعی انجام دهد.

وی افزود: در نیمه اول خوب بازی کرده و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم که باید از آنها استفاده می‌کردیم که متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: در نیمه دوم همان بازی نیمه اول را ادامه دهیم اما متأسفانه باز هم عجله کردیم، چون دلمان می‌خواست نتیجه بگیریم که طبیعی بود و چند بار توپ‌های بلندی ارسال کردیم که زیاد نیاز نبود. از نوع فوتبالی که تیم ارائه می‌کند راضی هستم اما نتیجه ایده‌آلی نگرفتیم. من و همکارانم باید این مشکل را رفع کرده و راهکارهایی برای نتیجه‌گیری تیم پیدا کنیم.

نویدکیا گفت: باید با واقعیت زندگی کنیم. بیشتر تیم‌ها در نقش‌جهان با لایه‌های فشرده دفاعی بازی می‌کنند و باید بتوانیم از این لایه‌های دفاعی عبور کنیم و موقعیت‌های بهتری روی دروازه حریفان ایجاد کنیم.

وی بیان کرد: حال ما هم مانند زاینده‌رود خیلی خوب نیست و امیدوارم در هفته‌های آینده نتایج بهتری بگیریم و حال هر دو ما خوب شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه چرا با وجود داشتن بازیکنان شوت‌زن تیمش کم شوت می‌زند، تصریح کرد: این صحبت را قبول دارم. در نیمه اول چند بار شانس خود را امتحان کردیم که البته کم بود. باید در نیمه دوم بیشتر شوت‌زنی می‌کردیم و همان‌طور که گفتم من باید این مشکل را رفع کنم چون باید فضا ایجاد کنیم تا موقعیت شوت‌زنی داشته باشیم. در نیمه دوم چند بار فضاسازی کرده و چند موقعیت خوب گلزنی داشتیم اما سبک فوتبال ما به شکلی است که تیم‌های حریف فضای کمی به ما می‌دهند و باید راهکارهایی برای ساختن فضاهای بیشتر به کار ببندیم. امیدوارم بتوانیم این کار را انجام دهیم.

انتهای پیام/165/ف

 
 
aa

کلید واژه