نکونام: کارمان سخت بود و با اخراج موسوی سخت‌تر هم شد

ساعت 09:01 جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰

سرمربی فولاد خوزستان گفت، کار تیمش در مصاف با هوادار دشوار بوده و با اخراج مدافعش سخت‌تر هم شده است.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جواد نکونام پس از پیروزی یک بر صفر فولاد خوزستان مقابل هوادار تهران اظهار داشت: اول از همه این پیروزی شیرین را به مردم، هواداران و بازیکنان که جانانه زحمت کشیدند تبریک می‌گویم، چرا که لیاقت این برد را داشتند. شرایط تیمی که ما تحویل گرفتیم، با توجه به مشکلات مصدومیت که داشتیم و هنوز ادامه دارد، سخت بوده است. شرایط ما در بازی سخت‌تر هم شد به خصوص که در دقیقه 20 و روی یک غفلت 10 نفره شدیم (اخراج سیدمهران موسوی).

وی افزود: کار ما پس از اخراج خیلی سخت شد و این در شرایطی بود که تیم از لحاظ روحی و روانی نیاز به یک برد داشت، اما در نیمه اول با اخراج به هم ریختیم و نتوانستیم بازی منطقی انجام بدهیم. در نیمه دوم با صحبت‌ها و تعویض‌هایی که انجام دادی، بازی را 10 نفره در اختیار گرفتیم و کنترل بازی در اختیار ما بود و می‌دانستیم چه چیزی می‌خواهیم و از چه موقعیتی به  تیم هوادار ضربه بزنیم. روی ضدحملات و ضربه ایستگاهی شاید اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم گل بزنیم، اما متأسفانه نشد و مهمتر از آن به تیم هوادار کلاً یک موقعیت دادیم.

سرمربی تیم فولاد خاطرنشان کرد:  به رضا عنایتی تبریک می‌گویم. این تیم خیلی خوب، منسجم، قلدر بود و بازی فیزیکی خوبی را مقابل ما انجام داد. به نظرم تیم‌شان خیلی منسجم بازی کرد. به رضا بابت چنین تیمی تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. این تیم بازی را برای ما سخت کرد به خصوص در نیمه اول که با ذهن برنده شدن وارد زمین نشد و ذهنیتی آماده نداشت. متأسفانه نیمه اول را 10 نفره تمام کردیم که شرایط را برای ما سخت کرد. 70 دقیقه 10 نفره بازی کردن و بردن تیم هواداری که موقعیت گل به هیچ تیمی نمی‌دهند، واقعاً سخت بود.

ادامه دارد...

aa

کلید واژه