برنامه مسابقات هفته ششم تا یازدهم لیگ یک اعلام شد
ساعت 10:22 سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰
برنامه مسابقات هفته ششم تا یازدهم لیگ یک باشگاه های کشور فصل 1401-1400 اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته ششم:
چهارشنبه 26 آبان
رایکا بابل- آرمان گهر سیرجان- ساعت 14:15- ورزشگاه شهداء سیمرغ کیا کلا
قشقایی شیراز - شهرداری همدان- ساعت 14:15- ورزشگاه حافظیه شیراز
خیبر خرم آباد- خوشه طلایی ساوه- ساعت 14:15- ورزشگاه تختی خرم آباد
مس شهر بابک- سایپا تهران- ساعت 14:15- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
مس کرمان- استقلال ملاثانی- ساعت 14:15- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شهرداری آستارا - ملوان بندر انزلی- ساعت 14:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
ویستا توربین تهران - ماشین سازی تبریز- ساعت 14:15- ورزشگاه شهداء شهر قدس
پارس جنوبی جم بوشهر- شمس آذر قزوین- ساعت 14:45- ورزشگاه تختی جم
استقلال خوزستان - شاهین شهرداری بوشهر- ساعت 14:45- ورزشگاه تختی اهواز
هفته هفتم
دوشنبه اول آذر
ملوان بندر انزلی -مس شهر بابک- ساعت 14:15- ورزشگاه سردار جنگل رشت
شمس آذر قزوین - خیبر خرم آباد- ساعت 14:15- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
سایپا تهران - خوشه طلایی ساوه- ساعت 14:15- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آرمان گهر سیرجان- قشقایی شیراز- ساعت 14:15- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
رایکا بابل- ویستا توربین تهران- ساعت 14:15- ورزشگاه شهداء سیمرغ کیاکلا
ماشین سازی تبریز - استقلال خوزستان- ساعت 14:15- ورزشگاه یادگار امام تبریز
شهرداری همدان - مس کرمان- ساعت 14:15- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
استقلال ملاثانی - شهرداری آستارا- ساعت 14:45- ورزشگاه تختی اهواز
شاهین شهرداری بوشهر- پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت 14:45- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
هفته هشتم
پنجشنبه یازده آذر
مس کرمان- آرمان گهر سیرجان- ساعت 14- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
قشقایی شیراز - رایکا بابل- ساعت 14- ورزشگاه حافظیه شیراز
خوشه طلایی ساوه- شمس آذر قزوین- ساعت 14- ورزشگاه شهید چمران ساوه
شهرداری آستارا - سایپا تهران- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت
خیبر خرم آباد- استقلال ملاثانی- ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد
ویستا توربین تهران - شاهین شهرداری بوشهر- ساعت 14- ورزشگاه شهداء شهر قدس
مس شهر بابک- ماشین سازی تبریز- ساعت 14- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
پارس جنوبی جم بوشهر- شهرداری همدان- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی جم
استقلال خوزستان - ملوان بندر انزلی- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی اهواز
هفته نهم
چهارشنبه 17 آذر
سایپا تهران - پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت 14- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آرمان گهر سیرجان- خیبر خرم آباد- ساعت 14- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
ماشین سازی تبریز - شمس آذر قزوین- ساعت 14- ورزشگاه یادگار امام تبریز
قشقایی شیراز - ویستا توربین تهران- ساعت 14- ورزشگاه حافظیه شیراز
رایکا بابل - استقلال خوزستان- ساعت 14- ورزشگاه شهداء سیمرغ کیاکلا
ملوان بندر انزلی - مس کرمان- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهرداری همدان- شهرداری آستارا- ساعت 14- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
شاهین شهرداری بوشهر- مس شهر بابک- ساعت 14:30- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال ملاثانی - خوشه طلایی ساوه- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی اهواز
هفته دهم
سه شنبه 23 آذر
شهرداری آستارا - آرمان گهر سیرجان- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت
ویستا توربین تهران - شهرداری همدان- ساعت 14- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد.
شمس آذر قزوین- سایپا تهران- ساعت 14- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
مس شهر بابک- استقلال ملاثانی- ساعت 14- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
خیبر خرم آباد- ملوان بندر انزلی- ساعت 14- ورزشگاه تختی خرم آباد
مس کرمان- شاهین شهرداری بوشهر- ساعت 14- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
خوشه طلایی ساوه- ماشین سازی تبریز - ساعت 14- ورزشگاه شهید چمران ساوه
پارس جنوبی جم بوشهر- رایکا بابل- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی جم
استقلال خوزستان - قشقایی شیراز- ساعت 14:30- ورزشگاه تختی اهواز
هفته یازدهم
شنبه 4 دی ماه
ماشین سازی تبریز - پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت 14- ورزشگاه یادگار امام تبریز
آرمان گهر سیرجان- مس شهر بابک- ساعت 14- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
شهرداری همدان - خیبر خرم آباد- ساعت 14- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
ملوان بندر انزلی - خوشه طلایی ساوه- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت
شاهین شهرداری بوشهر- شمس آذر قزوین- ساعت 14- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال ملاثانی - سایپا تهران- ساعت 14- ورزشگاه تختی اهواز
ویستا توربین تهران - استقلال خوزستان- ساعت 14- ورزشگاه شهداء شهر قدس
قشقایی شیراز - مس کرمان- ساعت 14- ورزشگاه حافظیه شیراز
رایکا بابل- شهرداری آستارا- ساعت 14- ورزشگاه شهداء سیمرغ کیاکلا
اخبار سایر رسانه ها |