فن مارویک: شکست برابر ایران روحیه تیم امارات را تحت تأثیر قرار داد/ شناخت خوبی از عراق داریم

ساعت 13:27 سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰

سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال امارات در آستانه دیدار با عراق به شکست اخیر تیمش برابر ایران اشاره کرد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فن مارویک در نشست خبری پیش از چهارمین دیدار تیم ملی فوتبال امارات در گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا که مقابل عراق خواهد بود، گفت: اطلاعاتی کافی درباره تیم عراق داریم. عراق تیمی است که خوب بازی می‌کند و بازیکنان برجسته‌ای دارد. ما آماده این بازی بسیار مهم هستیم. فکر می‌کنم فرصتی برای ما به وجود آمده است و باید برای آن تلاش کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال امارات افزود: باخت اخیر برابر ایران روحیه تیمی ما را تحت تأثیر قرار داد و بازیکنانم از نظر روحی و جسمی آسیب دیدند. ما به سرعت آثار این باخت را فراموش کردیم تا خود را آماده بازی برابر عراق کنیم. به توانمندی تیم ملی فوتبال امارات برای ارائه نمایش بهتر و اصلاح شرایط کنونی اعتماد دارم. شیوه بازی‌مان تغییر نمی‌کند و بازی متعادلی ارائه خواهیم داد. به تمامی بازیکنانم نیز برای ارائه بهترین بازی در دفاع و حمله ایمان دارم. همچنین توجهی به عدم گلزنی عراق در دیدارهای اخیرش نداریم و ما باید طبق برنامه ترسیم شده بازی خودمان را به نمایش بگذاریم.

تیم ملی فوتبال امارات فردا (سه‌شنبه - 20 مهر ماه) در خانه میزبان عراق خواهد بود. در دو دیدار دیگر این گروه ایران به مصاف کره جنوبی می‌رود و سوریه و لبنان رو در روی هم قرار می‌گیرند.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا ایران با 9 امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (هفت امتیاز)، امارات (دو امتیاز)، لبنان (دو امتیاز)، عراق (دو امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) هم رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

 

انتهای پیام/

 
aa

کلید واژه