تارتار: ۱۰ پیروزی تیم ملی، جای انتقاد از اسکوچیچ باقی نمی‌گذارد/ همه رقبا از نام پرسولیس می‌ترسند

ساعت 13:27 سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰

بازیکن سال‌های گذشته پرسپولیس معتقد است رقبای این تیم از سرخپوشان می‌ترسند.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تارتار درباره امروز (سه‌شنبه) تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی اظهار داشت: با توجه به بازی حساسی که با کره داریم، انتقاد را کنار می‌گذاریم و البته 10 پیروزی اسکوچیچ، جای انتقاد باقی نمی‌گذارد. نسبت به دیدارهای گذشته کار سختی داریم و کره همیشه رقیبی سرسخت بوده است. اسکوچیچ و تیم ملی محک جدی‌تری می‌خورند، اما اگر باهوش و متمرکز باشیم، کره جنوبی هم نمی‌تواند حریف سرسختی برای ایران باشد. اسکوچیچ وقت زیادی برای آنالیز رقبا می‌گذارد و فکر می‌کنم می‌توانیم از این بازی، سربلند بیرون بیاییم.

وی در مورد شرایط تیم پرسپولیس برای دیدار مقابل الهلال عربستان گفت: پرسپولیس در سال‌های گذشته، شرایط بسیار خوبی را دنبال می‌کند و انسجام خیلی خوبی داشته است. تیم با کادر ایرانی خود، دو سال است که جام را حفظ کرده و معتقدم پرسپولیس از الهلال تیم‌تر است. الهلال را تیمی خوب و قدرتمند می‌بینم، اما غیرت مثال‌زدنی ایرانی‌ها همیشه به انسجام تیم کمک می‌کند تا از سد الهلال بگذریم.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به فاصله باقیمانده تا آغاز لیگ برتر تصریح کرد: تنها مسئله‌ای که می‌تواند ما را آزار دهد، این است که پرسپولیس دیدار رسمی نداشته است. با این حال تیم بازی‌های بسیار سنگین و خوبی داشته که بهترینِ آنها مقابل سپاهان بود. ما با سپاهان بازی کردیم و این تیم بسیار قدرتمند است. خدا را شکر با پیروزی مقابل سپاهان، بازیکنان پرسپولیس با روحیه مناسبی به مصاف الهلال می‌روند. رقیب بازیکنان باکیفیت و گرانقیمتی دارد که هر لحظه می‌توانند نتیجه را تغییر بدهند. همه رقبا از نام پرسولیس می‌ترسند که این موضوع، کفه ترازو را به سود پرسپولیس سنگین می‌کند.

تارتار که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، راجع به شرایط ذوب‌آهن اصفهان عنوان کرد: تغییرات خیلی زیادی داشتیم و لازم بود تیم را خیلی محک بزنیم. به همین خاطر، بیشترین دیدارهای تدارکاتی را داشتیم. با همکاران تصمیم گرفتیم آزمون و خطاهای خود را قبل از شروع فصل داشته باشیم تا آنها را برطرف کنیم. از لحاظ تاکتیکی شرایط بدی نداریم و ذوب‌آهن تغییرات زیادی داشته است. هواداران باید صبور باشند، اما قول می‌دهم با تمام وجود در خدمت تیم هستیم و شبانه‌روز خود را گذاشتیم تا قوی‌تر از گذشته باشیم.

وی درباره ممنوعیت فعالیت مربیان لیگ در ادامه فصل، در صورت جدایی از تیم خود بیان کرد: تمرکز من روی ذوب‌آهن بوده و از جزئیات قانون اطلاع ندارم. یک زمان مربی تیمش را دور می‌زند؛ زمانی هم یک باشگاه تصمیم می‌گیرد مربی خود را کنار بگذارد. به نظرم این قانون منصفانه نیست. اگر یک مربی به دلایل مختلف از جمله نتایج تیم، از باشگاهی کنار گذاشته شود، (قانون در این بخش) منصفانه نیست. در سال‌های گذشته اما زمانی که مربیان پیشنهاد بهتری می‌گرفتند، تیم قبلی را رها می‌کردند و آن را با هر کلکی دور می‌زدند. از این بابت با قانون فوق موافق هستم.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه