عزیزی خادم: این پیروزی هدیه خداوند به ملت ایران بود

ساعت 08:35 چهار شنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

رییس فدراسیون فوتبال پس از پیروزی پرگل تیم ملی مقابل عراق تاکید کرد این پیروزی به طور آشکار، هدیه خداوند به ملت ایران بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب‌الدین عزیزی خادم پس از پیروزی قاطعانه ایران در دیدار مقابل عراق گفت: برد قاطع و پرگل تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق را به ملت بزرگ و شریف ایران تقدیم می کنیم و ضمن شکر و سپاس به درگاه الهی از تیم ملی، کادر فنی و همه نیروهای ستادی و پشتیبان تشکر و قدردانی می کنم.
رییس فدراسیون فوتبال افزود: این پیروزی به طور آشکار، هدیه خداوند به ملت ایران بود. ما دست حمایت، هدایت و رحمت الهی را در این پیروزی مشاهده کردیم و امیدواریم که این پیروزها پاینده و مستمر باشد و ما شایسته این موهبت و لطف خدا باشیم.
وی در ادامه گفت: در نظام هستی ایمان و توکل به خدا، تلاش، همت، پشت کار، برنامه ریزی و ... همیشه نتیجه بخش است. ما در این دوره، در کنار تدبیر و برنامه ریزی راهبردی و تلاش و تمرین... به طور جد بر عنصر توکل به خدا و الطاف خفیه الهی تاکید داشته و خواهیم داشت.
"هدف تیم ملی، کادر فنی و مدیریت فدراسیون فوتبال خوشحال کردن دل ملت بزرگ ایران است" عزیزی خادم ضمن بیان این جمله گفت: ملت بزرگ ایران سالهاست در شرایط سخت بر ارزشها و آرمانها و فضیلت های انسانی خود پایداری و شکیبایی کرده اند. امیدواریم که بخشی از خوبی‌های ملت ایران را با این پیروزی ها پاسخ بدهیم.
وی در پایان تصریح کرد: فوتبال برای ما وسیله افتخار آفرینی ، وحدت و انسجام ملی و سلامت و نشاط اجتماعی است. از خدا میخواهیم که فوتبال ما را وسیله رشد و اعتلای مادی و معنوی ما و جامعه مه قرار دهد.