اسکوچیچ: صدرنشین هستیم اما هنوز هیچ چیز تمام نشده

ساعت 08:32 چهار شنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پس از بازی با عراق تایید کرد قطعا کیفیت صعود به جام جهانی را داریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از بازی با عراق گفت: درباره این برد چه می‌توان گفت. خیلی راضی هستم. سر و شکل یک تیم را داشتیم. در چنین بازی‌هایی هیجان و احساسات بسیار بالا است. اما تیم برتر زمین بودیم و لیاقت این برد را داشتیم. اینکه زود گل زدیم خیلی خوب بود، چراکه این فرصت را داد که بازی را مدیریت کنیم.


وی ادامه داد: در قسمت دوم از نیمه اول مطابق انتظار بازی کردیم، اما در نیمه دوم در ضد حملات به عراق ضربه زدیم. عراق سعی کرد از توپ‌های دوم و بلند استفاده کند و به ما فشار بیاورد، اما می‌دانستیم چطور این توپ ها را مدیریت کنیم و در نهایت بازی را به نفع خودمان تمام کنیم. 


سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوالی مبنی بر کسب شش امتیاز از دو بازی، صدرنشینی ایران و میزان امید برای صعود به جام جهانی گفت: قطعا کیفیت لازم برای صعود به جام جهانی را داریم و این دو بازی با شش امتیاز باعث شد در صدر باشیم، اما هیچ چیز  تمام شده نیست و قدم به قدم پیش می‌رویم و بازی ها را یک به یک تحلیل خواهیم کرد.


اسکوچیچ اظهار داشت: در کنفرانس قبل از بازی هم اشاره کردم که در بازی رفت مشکلات زیادیداشتیم مانند اضافه شدن بازیکنان لژیونر تنها دو روز قبل از بازی به تبم و خستگی آنها به دلیل پرواز و بازی در لیگ‌هایشان. همینطور بازیکنان داخلی نیز که رقابتهای لیگ را آغاز نکردند و زمان می‌برد که آنها را به شرایط بازی برسانیم و به شرایط تیمی تطبیق دهیم. ضمن اینکه دو بازیکن در بازی قبلی همراه ما نبودند و دیدید که حضورشان در بازی امروز چقدر توانست کیفیت تیمی ما را بالا ببرد. 


وی در پایان گفت: دوست دارم این برد را به مردم ایران تقدیم کنم، چراکه این برد متعلق به آن‌ها است.