تاتنهام هری کین را مجازات می‌کند

ساعت 11:27 سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

هری کین به خاطر خودداری از حضور در تمرینات سفیدپوشان لندن خشم مسئولان این تیم را برانگیخته است.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از گاردین، هری کین مهاجم انگلیسی تیم فوتبال تاتنهام که مدتی است شایعه پیوستن‌اش به تیم منچسترسیتی شنیده می‌شود، در اولین روز از تمرینات خود در اردوی پیش‌فصل تاتنهام غیبت داشت و همین موضوع مسئولان باشگاه را خشمگین کرده است و آنها در نظر دارند کاپیتان انگلیسی‌شان را مجازات کنند.

کین جزو آن دسته از بازیکنانی بود که به دلیل حضور در رقابت‌های یورو 2020، اجازه داشت دیرتر به تمرینات تاتنهام ملحق شود، اما او می‌بایست دوشنبه خودش را به سرمربی جدید تیم نونو اسپریتو سانتو معرفی می‌کرد تا  یکسری تست‌ها از جمله تست کرونا و تست پزشکی برای مشخص شدن میزان آمادگی جسمانی‌اش برای بازگشت به تمرینات را انجام دهد، اما این بازیکن 28 ساله در محل تمرینات حضور پیدا نکرد.

کین 28 ساله که چندی پیش به تمایل خود برای داشتن فرصت کسب جام اذعان کرده بود، گزینه نخست منچسترسیتی برای پر کردن جای خالی سرخیو آگوئروست. تاتنهامی‌ها اما به همین راحتی حاضر نیستند کاپیتان خود را از دست بدهند،‌ به خصوص که تا سال 2024 با او قرارداد دارند. با این حال شنیده‌ها حاکی از آن است که او طی توافق لفظی که سال گذشته با دنیل لوی مالک باشگاه تاتنهام داشته از او قول گرفته است که تابستان امسال بتواند به تیم دلخواهش ملحق شود.

ظاهراً همین خلف وعده از سوی لوی و تاتنهام سبب شده که کین هم به صورت عملی اعتراض خود را نشان دهد و وارد جنگی شود که امید دارد پایانش انتقال به سیتی باشد.

البته تاتنهامی‌ها هنوز حاضر به اظهارنظر برای رد یا تأیید این موضوع نشده‌اند اما چیزی که مشخص است اینکه این ماجرا پتانسیل تبدیل شدن به کشمکشی طولانی را دارد که ممکن است تا آخرین روز از پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی ادامه داشته باشد به خصوص که سابقه دنیل لوی نشان می‌دهد که مذاکره کردن با او برای خریدن بازیکنان تیمش اصلاً کار آسانی نیست.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه