نویدکیا: پدیده زیبا بازی می‌کند و کار سختی مقابل این تیم داریم

ساعت 09:49 سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان به این نکته اذعان کرد که تیمش کار سختی در مصاف با پدیده مشهد خواهد شد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پدیده اظهار داشت: تا اینجای کار پدیده تنها تیمی است که در اصفهان ما را شکست داده‌ است. بر خلاف خیلی از افرادی که ادعای فوتبال زیبا می‌کنند فکر می‌کنم تیم مهدی رحمتی فوتبال خوبی را ارائه کرده است و به خوبی عمق دفاع حریف را پیدا می‌کند. این تیم جزو معدود تیم‌‌هایی است که فوتبال خوبی را بازی و سبک خوبی را اجرا می‌کنند. من همیشه از سبک بازی پدیده لذت برده‌ام و این تیم برایم قابل احترام است.

«می‌دانیم بازی سختی داریم و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.»، وی با بیان این جمله تصریح کرد: در بازی پدیده - سپاهان هر تیمی می‌خواهد نتیجه بگیرد باید تلاش کرده و از شانس‌هایش بهتر استفاده کند. پدیده نوعی بازی می‌کند که هواداران دوست دارند و امیدوارم فردا نیز بازی به شکلی باشد که هواداران دو تیم از بازی لذت ببرند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره غایبان تیمش گفت: سروش رفیعی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و کی‌روش استنلی به دلیل مشکل گوارشی و شایان مصلح را به دلیل گرفتگی عضله در اختیار نداریم، ولی سایر بازیکنان سرحال هستند و امیدوارم بازی خوبی باشد.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه