کارشناس بحرینی: شکست برابر ایران پایان راه نیست

ساعت 13:18 چهار شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

مدیر تیم ملی فوتسال و کارشناس فوتبال بحرین اعتقاد دارد شکست برابر ایران پایان راه نیست و باید از این تیم همچنان حمایت شود.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رائد بابا که عضو کمیته فنی فوتبال و فوتسال فدراسیون بحرین است گفت: تیم ما در بازی‌های قبلی نمایش خوبی داشت و در نیمه اول دیدار با ایران هم عملکرد قابل قبولی ارائه داد. بازیکنان بحرین در نیمه دوم دچار بی‌نظمی شدند و پس از گل دوم ایران عملکرد نفرات ما تحت تاثیر شرایط مسابقه قرار گرفت. در واقع یکی از دلایل اشتباهات پیاپی تیم ما در نیمه دوم فشار زیادی بود که تحمل می‌کردند.

وی افزود: این بازی با تمام نقاط مثبت و منفی خودش تمام شده و حالا زمانی است که باید به فکر آخرین دیدار برابر هنگ کنگ باشیم و در حد انتظار ظاهر شویم. حضور در مرحله انتخابی مسابقات فرصتی برای شناختن بازیکنان شایسته و چهره‌های مستعد فوتبال بحرین بود. شکست برابر ایران پایان راه نیست. دیدگاه‌ها در خصوص فوتبال بحرین تغییر کرده و حالا نگاه‌های مثبتی وجود دارد که باید از آن استفاده کنیم هرچند در موقعیت سختی قرار داریم اما باید در آخرین نفس برای اعتبار فوتبال بحرین بجنگیم. در این بازی شکست خوردیم و باید به فکر ترمیم خودمان باشیم.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه