الهامی: جنگ تازه‌ای برای ما شروع شده است و وقت شادی نداریم/ سخت‌ترین برد زندگی‌ام را به دست آوردم

ساعت 09:10 شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

سرمربی تیم فوتبال نساجی از برتری تیمش در خانه مس رفسنجان به‌عنوان سخت‌ترین برد زندگی خود یاد کرد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ساکت الهامی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: باید یک تشکر ویژه داشته باشم از مسئولان مس رفسنجان و مردم خوب این شهر. آنها باید به تیم‌شان ببالند. به جرأت می‌توانم بگویم که این سخت‌ترین روز من بود و حتی فینال جام حذفی را هم چنین شرایطی نداشتیم. سخت‌ترین برد زندگی‌‌ام را بگویم، بیراهه نگفته‌ام. به تیم مس تبریک می‌گویم. مس تیم گردن‌کلفتی است. تنها تیمی که ما را تحت فشار قرار داد تیم خوب مس است. آنها امروز ثابت کردند که جایگاه‌شان خیلی بالاتر از این حرف‌هاست و در آینده یکی از قطب‌های فوتبال خواهد شد.

وی ادامه داد: یک بازی سنگین و پرفشار بود. تا قبل از گل، بازی متعادل بود و در 10 دقیقه اول بازی مسی‌ها بهتر بودند. در بهترین زمان ما گل را زدیم که در ادامه بازی به ما کمک کرد. بچه‌های ما امروز شرف و معرفت را معنا کردند و این نشان می‌دهند در فوتبال اگر فعل خواستن صرف شود هر اتفاقی می‌افتد. از بازیکنانم ممنون هستم و می‌خواهم از آنها تشکر کنم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی افزود: در سال سختی که مردم مازندران گذرانده‌اند، در شب‌های قدر همه آنها دست به دعا بودند و ما این برد را به طرفداران و مردم مازندران تقدیم می‌کنیم. اگر شرایط‌مان به این شکل است، شرمنده آنها هستیم. ما امروز اگر می‌باختیم وقت ناراحتی نداشتیم و حالا هم که بردیم وقت شادی نداریم. جنگ تازه برای ما شروع شده و تا روز آخر ادامه خواهد داشت.

ادامه دارد ...

 
aa

کلید واژه
اخبار تصادفی