ناظم‌الشریعه: قول دادند همه‌جانبه از تیم ملی فوتسال حمایت می‌کنند

ساعت 16:22 یک شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت که رئیس فدراسیون فوتبال قول حمایت کامل از این تیم را داده است.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: بعد از برگزاری جلسه با عزیزی خادم و با توجه به دستورات رئیس فدراسیون مبنی بر توجه ویژه به تیم ملی فوتسال، به کادر فنی این تیم اطمینان داد که همه اقدامات در نظر گرفته شده از سوی کمیته فوتسال شامل امکانات لجستیکی، اردویی، شرکت در تورنمنت و بازی‌های دوستانه برای حضور قدرتمند ملی‌پوشان فوتسال در جام جهانی، طبق زمان‌بندی اجرا خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: همچنین این قول را به ما دادند که تیم ملی فوتسال را مورد حمایت همه جانبه قرار خواهند داد و رئیس فدراسیون دیدگاه خوبی نسبت به فوتسال دارد. با توجه به اینکه امسال، سال شلوغ و پُرکاری برای تیم ملی فوتسال است و این تیم در سه تورنمنت بین‌المللی بزرگ (جام جهانی فوتسال، مقدماتی جام ملت‌های آسیا و مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا) شرکت خواهد کرد، بر همین اساس برنامه جامع و کاملی برای آماده‌سازی تیم ملی تا پیش از شروع رقابت های جام جهانی را به فدراسیون و کمیته فوتسال ارائه شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به پایان قریب‌الوقوع لیگ برتر تصریح کرد: منتظر هستیم بازی‌های لیگ برتر فوتسال به پایان برسد و اردوهای خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز کنیم. با کمیته فوتسال جلساتی را برگزار و برنامه‌های خود را به صورت مدون و تقویمی به ریاست فدراسیون ارائه خواهیم کرد. بازی‌های این فصل به‌صورت پُرفشار و تحت شرایط کرونا به مدت پنج تا شش ماه برگزار شد که مهم‌ترین دستاورد لیگ، کشف استعدادهای جوان برای تیم ملی فوتسال است.

ناظم‌الشریعه با بیان اینکه کادر فنی تیم ملی مسابقات لیگ برتر را ارزیابی می‌کند، خاطرنشان کرد: مربیان تیم ملی عملکرد بازیکنان را زیر نظر دارند تا به‌خصوص بازیکنان جوان را که در مسابقات لیگ شرایط بهتری داشتند، به اردو دعوت کنند و در کنار باتجربه‌ها به تمرین بپردازند. اگر بازیکنان از مرحله نهایی لیگ برتر با سلامتی بیرون بیایند، می‌توانیم آنها را دو تا سه ماه پیش از شروع جام جهانی در اختیار داشته باشیم.

وی در پایان درخصوص تورنمنت‌های بین‌المللی که تیم ملی فوتسال پیش از جام جهانی در آن شرکت می‌کند، اظهار داشت: فدراسیون فوتبال در حال بررسی و رایزنی است تا تیم ملی فوتسال پیش از آغاز جام جهانی، با قدرت و آماده‌سازی خوب راهی لیتوانی شود. بر همین اساس هفته آینده جلسه‌ای را با رئیس فدراسیون برگزار و در این باره صحبت خواهیم کرد. سعی می‌کنیم تا قبل از جام جهانی در دو تورنمنت تایلند و ژاپن شرکت و برنامه‌های خود را اجرا کنیم. ضمن اینکه عزیزی خادم تأکید زیادی بر لزوم حفظ شخصیت فوتسال و تلاش برای حمایت همه جانبه از این تیم در زمان باقیمانده تا شروع جام جهانی دارد.

انتهای پیام/

 
aa

کلید واژه