قضاوت داوران عمانی در گروه‌های استقلال و تراکتورسازی

ساعت 15:12 چهار شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

کنفدراسیون فوتبال آسیا در مکاتبه با فدراسیون فوتبال عمان اسامی داوران این کشور جهت قضاوت در مسابقات مرحله پلی آف و دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با توجه به غیبت نمایندگان عمان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و سطح قابل قبول قضاوت داوران این کشور AFC در بازی‌های منطقه غرب از داوران عمانی بیش از سایر کشورها استفاده می‌کند.

بر این اساس طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا عمر الیعقوبی داور باتجربه عمانی به همراه کمک‌های هموطنش قضاوت مسابقه مرحله پلی‌آف بین تیم‌های الوحده عربستان و نیروهای هوایی عراق را بر عهده خواهد داشت. این داور همچنین برای قضاوت در بازی‌های گروه نخست با حضور تیم‌های الهلال عربستان، استقلال تاجیکستان، شباب الاهلی امارات و برنده بازی الغرافه قطر و نماینده ازبکستان هم انتخاب شده است.

یعقوب عبدالباقی دیگر داور بین‌المللی عمان در گروه سوم با حضور تیم‌های الاهلی عربستان، الدحیل قطر، استقلال ایران و الشرطه عراق قضاوت می‌کند.

احمد الکاف داور سرشناس فوتبال عمان هم جهت قضاوت در گروه دوم بازی‌ها با حضور تراکتورسازی، الشارجه امارات، پاختاکور ازبکستان و برنده بازی الوحده عربستان و نیروی هوایی عراق انتخاب شده است.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه