زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ قهرمانی نونهالان و نوجوانان اعلام شد

ساعت 15:47 چهار شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹

زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ قهرمانی نونهالان و لیگ قهرمانی نوجوانان باشگاه‌های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ قهرمانی نونهالان از تاریخ 15 اسفند تا 27 اسفند 99است. زمان نقل و انتقالات لیگ قهرمانی نوجوانان از تاریخ 8 اسفند تا 20 اسفند برای گروه های یک، چهار و پنج و از تاریخ 15 اسفند 99 تا 27 اسفند 99 برای گروه های دو و سه است.
شرایط جذب بازیکنان در نیم فصل به شرح زیر است:


*باشگاه‌ها می‌توانند در صورت داشتن جای خالی نسبت به اضافه کردن سه بازیکن آزاد یا بازیکنی که در زمان نقل و انتقالات نسبت به فسخ قردرادش اقدام کرده‌ منوط به اینکه برای بیش از دو باشگاه بازی نکرده و کارت صادر نشده باشد اقدام نمایند.


* باشگاه‌ها می‌توانند در صورت داشتن جای خالی نسبت به اضافه کردن سه بازیکن به صورت آزاد یا بازیکنی که در زمان نقل و انتقالات نسبت به فسخ قرارداد اقدام کرده باشد منوط به اینکه برای بیش از دو باشگاه بازی نکرده یا کارت صادر نشده باشد اقدام کنند.


* باشگاه‌ها می‌توانند تا سقف ۲ نفر، بازیکنان را با ارایه فسخ قرارداد از فهرست خارج و نسبت به جایگزینی بازیکن دیگر با رعایت اصول و مقررات نقل و انتقالات اضافه نمایند.


*  باشگاه‌ها می‌توانند بازیکنی که تا نیم فصل به دلیل مصدومیت و یا عدم تکمیل مدارک یا نقص مدارک برای آنها کارت صادر نشده باشد را از لیست خارج و بازیکن جدید را با شرایط قانونی و با ارایه درخواست از باشگاه‌ و هیات فوتبال استان اضافه کنند.


* شایان ذکر است با توجه به نزدیک شدن به به پایان سال و تعطیلات عید نوروز مسابقات در اسفند ماه برگزار و سپس تعطیل خواهد شد ول