کونته: اینتر لایق صعود بود/ این پیروزی به ما روحیه می‌دهد

ساعت 11:01 پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹

سرمربی تیم فوتبال اینتر پیروزی تیمش در خانه فیورنتینا و صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را نتیجه‌ای عادلانه توصیف کرد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته سرمربی اینتر پس از پیروزی 2 بر یک امشب (چهارشنبه) شاگردانش در وقت‌های اضافه دیدار خارج از خانه برابر فیورنتینا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا، به خبرنگاران گفت: صعود حق ما بود و این اتفاق می‌توانست در همان 90 دقیقه رخ دهد، چون قطعاً موقعیت‌های کافی برای بردن بازی داشتیم. عملکرد بازیکنان ما خوب بود. آنها 120 دقیقه با ریتمی مناسب بازی کردند و بازی‌شان سازمان‌یافته بود. من از آنها راضی‌ام.

وی افزود: همچنین برای آنهایی که مدتی بود برای ما بازی نکرده بودند و در این مسابقه فرصت بازی پیدا کردند، خوشحالم. نفراتی چون الکساندر کولاروف و آندره‌آ رانوکیا. آنها نشان دادند که چقدر نسبت به تیم تعهد دارند. با بازیکنان موجود این بهترین تیمی بود که من می‌توانستم به میدان بفرستم. به‌عنوان مثال اشرف حکیمی روز گذشته تب داشت. با این حال من یک ترکیب قدرتمند را برای بردن بازی به میدان فرستادم و از همه بازیکنانم هم واکنشی خوب دیدم.

 

بازی اینتر در حالی به وقت‌های اضافه کشیده شد که این تیم یکشنبه هفته آینده یک بازی خانگی بسیار حساس در سری A مقابل یوونتوس دارد.

کونته در این باره هم گفت: البته بازی امشب ما یک جنبه مثبت هم داشت و آن روحیه‌ای بود که به خاطر پیروزی در زمین تیم سرسختی مانند فیورنتینا کسب کردیم که ما را برای بازی بعدی شارژ می‌کند. این بازیکنان هشت تا از 11 بازی اخیرشان را برده‌اند، مقابل رم مساوی کرده‌اند و به سامپدوریا باختند اما هرگز به نظر نمی‌رسد که این چیزها کافی باشد. برای ما مهم این بود که صعود کنیم و الان که صعود کردیم انرژی خالص به تیم تزریق شد.

اینتر در مرحله بعدی جام حذفی ایتالیا باید به مصاف رقیب همشهری خود میلان برود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

aa

کلید واژه