الهویی: وقتی اشتباهات داوری تکرار می‌شود فقط ۲ دلیل دارد/ درباره مسائل فنی بازی با استقلال حرفی نمی‌توان زد

ساعت 01:12 دو شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

سعید الهویی مربی تیم فوتبال سپاهان از اظهارنظر فنی در مورد بازی تیمش مقابل استقلال خودداری کرد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید الهویی پس از شکست 2 بر صفر تیم فوتبال سپاهان مقابل استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: فکر می‌کنم درباره مسائل فنی نمی‌توان توضیح داد. قبل از بازی در کنفرانس خبری یک خواهش از کمیته داوران داشتیم که عدالت رعایت شود. هنوز بازی تمام نشده بود که دو کارشناس داوری گفتند در صحنه پنالتی باید به مهدی قائدی به دلیل تمارض کارت زرد نشان داده می‌شد.

وی افزود: اگر قرار باشد یک اتفاقی در فوتبال ما چند هفته پیاپی بیفتد و بازیکنی پنج هفته با یک حربه پنالتی بگیرد و داور تنها یک بازی محروم شود و دوباره داور دیگری این اشتباه را تکرار کند یا جامعه داوری مسیر را اشتباه طی می‌کند یا قرار است اتفاق دیگری بیفتد. این‌طور به نظر می‌رسد که تیم دیگری به موفقیت رسیده است، تیم دیگری در جای دیگر موفق شود. بحث من استقلال و پرسپولیس نیست و در مورد مسائل کلان صحبت می‌کنم! نمی‌شود یک اشتباه چند هفته تکرار شود. آدمی که می‌بیند و تصمیم می‌گیرد یا صلاحیت این شغل را ندارد یا اتفاق دیگری می‌افتد که از عقل سلیم به دور است.

مربی تیم فوتبال سپاهان درباره اخراج امیر قلعه‌نویی گفت: متوجه نشدم چرا قلعه‌نویی اخراج شده است و وقتی وارد زمین شدم متوجه این مسئله شدم. قلعه‌نویی از تصمیمات داور ناراحت شده بود و کارشناسان داوری تأیید کرده‌اند که تصمیم داور اشتباه بوده است. یک اشتباه داوری مثل این صحنه می‌تواند شیرازه یک تیم را بپاشد. استقلال در زمین خودش دفاع می‌کرد که در ضدحمله به پنالتی رسید. با این شرایط تیمی که دفاع می‌کند، سطح انرژی‌اش بالا می‌رود. درست است که گل دوم را زدند، اما زمانی زدند که داور تمرکز تیم ما را به‌هم زده بود. امیدوارم از این به بعد عدالت رعایت کنند.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه