سردار آزمون در فهرست لژیونرهای موردنیاز زنیت در فصل آینده

ساعت 18:16 شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹

سردار آزمون با وجود اجرای قانون محدودیت استفاده از بازیکنان خارجی در فوتبال روسیه همچنان مورد نیاز تیم زنیت سن‌پترزبورگ برای فصل آینده خواهد بود.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه، کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال روسیه قانونی را سال گذشته تصویب کرد که بر اساس آن تیم‌های لیگ برتر این کشور از فصل آینده با محدودیت جذب بازیکنان خارجی مواجه خواهند شد.

پیش از این در لیگ برتر روسیه حداکثر 6 بازیکن خارجی در ترکیب تیم‌ها می‌توانستند بازی کنند و محدودیت تعدادی نیز برای جذب این دسته از بازیکنان وجود نداشت. با طرح جدید که از فصل 21-2020 باید اجرایی شود هر تیمی فقط می‌تواند 8 بازیکن خارجی را در فهرست نهایی‌اش قرار دهد اما محدودیتی برای استفاده از آنها در زمین وجود نخواهد داشت.

بر اساس گزارش این روزنامه روسی، تیم زنیت سن‌پترزبورگ روی 6 بازیکن خارجی‌اش برای فصل آینده لیگ برتر این کشور و لیگ قهرمانان اروپا شامل سردار آزمون، دژان لاورن، ایوان راکیتسکی، دوگلاس سانتوس، مالکوم و باریوس حساب می‌کند. 4 بازیکن خارجی دیگر نیز در فهرست کنونی زنیت قرار دارند که این تیم در 10 روز آینده با انتقال احتمالی‌شان به دیگر تیم‌ها می‌تواند 2 لژیونر جدید در پست‌های موردنیاز جذب کند.

سردار آزمون با به ثمر رساندن 17 گل سهم مهمی در عناوین قهرمانی زنیت در لیگ برتر و جام حذفی روسیه داشت.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه