یوآنین: اجازه نمی‌دهیم آمیا سقوط کند/ در مسیر مبارزه‌ام تنها نیستم

ساعت 22:33 دو شنبه ۹ تیر ۱۳۹۹

رئیس باشگاهی که سامان قدوس در آن بازی می‌کند اطمینان داد که تا آخرین لحظه برای حضور تیمش در لوشامپیونه خواهد جنگید.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از France TV Sport، برنارد یوآنین با وجود مخالفت صریح  مدیران لیگ دسته اول فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) و فدراسیون فوتبال این کشور با طرح برگزاری فصل آینده این رقابت‌ها در حضور 22 تیم همچنان به ماندن در لوشامپیونه با تکیه بر عدالت امیدوار است.

آمیا که با حکم فدراسیون فوتبال فرانسه مبنی بر نیمه‌کاره ماندن فصل گذشته لوشامپیونه به دسته پایین‌تر سقوط کرده است، آخرین درخواست خود را به دیوان عالی ارائه می‌کند. این نهاد حقوقی فرانسه پیش از این به فدراسیون فوتبال فرانسه دستور داده بود تا طرح برگزاری فصل آینده لوشامپیونه با حضور 22 تیم و عدم سقوط تیم‌های آمیا و تولوز را بررسی کند. فدراسیون فوتبال فرانسه باید تا فردا پاسخ مستدل و قانونی‌اش را به دیوان عالی ارائه کند.

رئیس باشگاه آمیا گفت: اگر تصمیم دیوان عالی به سود ما باشد دوباره در لوشامپیونه بازی می‌کنیم و در غیر این‌صورت در لیگ دسته دوم حضور پیدا خواهیم کرد. با این وجود تسلیم نمی‌شویم و اجازه سقوط آمیا را نمی‌دهیم. آمیا جایگاهی در لوشامپیونه دارد و این موضوع را در سه سال اخیر به ثبات رساندین

وی خاطر نشان کرد: صحبت کردن همیشگی درباره پول را متوقف کنیم و به ورزش بیندیشیم، زیرا این جوهره تعهد ماست. من در مسیر این مبارزه تنها نیستم و پیام‌های حمایتی زیادی از همتایانم در دیگر باشگاه‌ها دریافت کردم. من امیدوارم که دیوان عالی فرانسه دوباره پرونده آمیا را بررسی کند و نتیجه خوبی به دست بیاوریم.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه