پیشنهاد ایران به AFC برای برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در بهمن‌ ماه

ساعت 01:24 شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

رئیس کمیته فوتسال گفت: به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد دادیم مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در بهمن‌ ماه سال جاری برگزار شود.

aa

داود پرهیزکار در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره درخواست ایران برای تعویق مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: درخواست‌مان را نوشتیم و آماده است. با توجه به تعطیلی آخر هفته ‏AFC، این درخواست در اختیار روابط بین‌الملل فدراسیون قرار دارد و روز دوشنبه به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد.

وی در مورد پیشنهاد ایران درباره زمان جدید مسابقات قهرمانی آسیا تصریح کرد: پیشنهاد دادیم بازی‌ها در بهمن ماه برگزار شود و حدوداً شش ماه بعد از آن هم جام جهانی را در شهریور 1400 در پیش خواهیم داشت. وظیفه ما بود که این پیشنهاد را ارائه دهیم و باید منتظر تصمیم به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا باشیم.

 رئیس کمیته فوتسال درباره جلسه مشترک هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال و کمیته فنی و توسعه فوتسال برای مشخص شدن زمان فینال لیگ برتر گفت: ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار است به زودی تصمیم خود را درباره مسابقات اعلام کند. پس از آن نیز ما با هیئت رئیسه سازمان لیگ و دبیرکل فدراسیون فوتبال جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد تا درباره فینال لیگ برتر تصمیم گیری کنیم. برنامه‌ریزی‌های خودمان را براساس برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در تاریخ مرداد ماه انجام خواهیم داد و اگر این برنامه تغییر کرد ما هم دوباره برنامه خودمان را تغییر خواهیم داد.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه