کریستیچوویچ: بازی دشواری با ماشین سازی داریم

ساعت 22:03 پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: فردا بازی دشواری با ماشین سازی داریم.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، میشو کریتسیچوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز در هفته بیستم لیگ برتر گفت: فردا واقعاً بازی سختی داریم. نه فقط به خاطر یک بازی، به این دلیل که پس از دو بازی که پشت سر گذاشتیم، در گام سوم در نیم فصل جدید با تیمی بازی داریم که خیلی خوب بازیسازی را انجام می‌دهد. ماشین‌سازی خارج از خانه استقلال را شکست داده، پرسپولیس را اذیت کرده و تراکتور را شکست داد. این کار را برای ما سخت می‌کند.

وی افزود: باید به خوبی مقابل این تیم قرار بگیریم، برنامه‌ریزی کنیم تا بتوانیم به نتیجه خوبی برسیم. تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد که پیش از دو هفته تعطیلی فردا نتیجه خوبی بگیریم. برای بازی فردا موسی‌زاده را به دلیل چهار اخطاره بودن در اختیار نداریم و چند بازیکن مصدوم هم داریم که مصدومیت آنها جزیی است، اما امیدوارم مشکلی برای همراهی ما نداشته باشند. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم. در جایگاهی هستیم که می‌توانیم برای هواداران‌مان بجنگیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری در خصوص اینکه تیمش دو برد متوالی کسب کرده و آیا با بازیکنانش به لحاظ روحی و روانی کار کرده تا از این دو برد مغرور نشوند، گفت: بازیکنان یک عادات ایرانی دارند که چه خوب چه بد، نمی‌توان این عادت‌ها را تغییر داد. به سختی می‌توان عادات بازیکنان را تغییر داد، چون برخی زود قبول می‌کنند و برخی دیر. اگر بخواهم درباره شرایط روانی تیم صحبت کنم، باید بگویم بازیکنان ما در تمرینات تلاش بسیار زیادی می‌کنند.

میشو ادامه داد: این را باید بگویم که بازیکنان ما باید کمی شدت تمرینات خود را پایین‌تر بیاورند. کار سختی است که در این شرایط و با این فشار بازیکنان با 100 درصد تلاش و توان کار را پیش ببرند. من تمام تلاشم را می‌کنم بتوانم سطح خوبی بین احترام مربی و بازیکنان ایجاد کنم. امیدوارم بتوانیم در آینده این مشکل را هم حل کنیم. امیدوارم بازیکنان فردا هر چیزی دارند در زمین بگذارند، چون آنها این شرایط را درک می‌کنند که فردا بازی مهمی داریم. بازیکنان ما فردا تحت فشار هستند که فردا باید پیروز شویم تا از این فشار خارج شویم، اما باید بگویم تا آخر فصل تمام بازی‌ها شرایط مساوی دارد و باید تمام بازی‌ها را ببریم. ما همچنان در همان جایگاه قبلی هستیم و باید تلاش کنیم جایگاه خودمان را تغییر بدهیم.

ادامه دارد...

aa

کلید واژه