طیبی: کاد رفنی سپاهان خیلی خوب العین را آنالیز کرده بود/ حالا به بازی با السد فکر می‌کنیم

ساعت 22:02 چهار شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت، با آنالیزی خوبی که از سوی کادرفنی این تیم صورت گرفته بود، توانستند العین را در خانه‌اش از پیش رو بردارند.

aa

محمد طیبی درباره پیروزی 4 بر صفر سپاهان برابر العین در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت:‌ برد مهمی را در اولین گام به دست آوردیم، آنهم برابر تیم سرشناسی مثل العین که سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان را دارد و جزو تیم‌های ثروتمند در آسیا محسوب می‌شود. کادر فنی تیم‌مان به خوبی این تیم را برای ما آنالیز کرده بود و از نقاط ضعف و قوت العین به خوبی شناخت داشتیم. آنها تیم ضعیفی نیستند بلکه سپاهان با قدرت خودش توانست این تیم را شکست دهد و سه امتیازی مهم بگیرد.

وی که در این بازی یکی از گل‌هایش تیمش را به ثمر رساند، خاطر نشان کرد: خوشحالم که اولین گلم را برای سپاهان زدم و این گل نتیجه زحمات بچه‌ها بود که آن را تقدیم به هواداران سپاهان می‌کنم. مهمترین موضوع برد تیم ما بود و امیدوارم این روند را در بازی‌های آینده هم ادامه دهیم.

مدافع سپاهان درباره اینکه با ارسال از جناحین به العین ضربه زدند، خاطرنشان کرد: همان‌طور که گفتم کادر فنی تیم‌مان به خوبی تیم حریف را برای ما آنالیز کرده بود و خدا را شکر که نتیجه بسیار خوبی گرفتیم. به خوبی روی نقاط ضعف و قوت العین کار کرده بودیم و خوشحالم که با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان بهترین نتیجه را گرفتیم.

طیبی گفت: هدف ما صعود از این گروه به‌عنوان تیم اول است. برای شروع سه امتیازی مهم گرفتیم، ولی باید این بازی را فراموش کرده و به فکر بازی سه‌شنبه هفته آینده با السد باشیم. آنها تیم قدرتمندی هستند، اما می‌توانیم السد را هم شکست دهیم.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه