گراهام پاتر: گل جهانبخش حیرت‌آور بود/ او را واقعاً دوست دارم و دلیل نبودنش در ترکیب اصلی را توضیح دادم

ساعت 22:55 چهار شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸

سرمربی تیم فوتبال برایتون از عملکرد بازیکن ایرانی این تیم و گل زیبای او تمجید به عمل آورد و گفت که برای قرار ندادنش در ترکیب اصلی دلایل خود را داشته است.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برای دومین هفته متوالی علیرضا جهانبخش برای برایتون گلزنی کرد و این بار بهتر از هفته قبل. جهانبخش که با وجود گلزنی در هفته گذشته باز هم در ترکیب اصلی برایتون قرار داده نشده بود، در دقیقه 68 به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و هفت دقیقه به پایان بازی با یک ضربه قیچی برگردان یکی از زیباترین گل‌های این فصل لیگ برتر را به ثمر رساند و تیمش را از شکست خانگی مقابل چلسی نجات داد. این دومین گل جهانبخش از زمان پیوستن او به برایتون بود که بیش از پیش سرمربی این تیم، گراهام پاتر را برای تمجید از بازیکن سابق تیم آلکمار مجاب کرد.

پاتر به سایت باشگاه برایتون گفت: علیرضا قطعاً هفته خوبی داشت. گلش حیرت‌آور بود و نشان داد که در فوتبال چقدر زود اوضاع می‌تواند تغییر کند. من با او درباره اینکه چرا امروز در ترکیب اصلی تیم قرار نگرفته بود، صحبت کردم. دلیلش کمی تاکتیکی بود و با توجه به اینکه او روز شنبه هم مقابل بورنموث بازی کرده بود من فکر کردم بهتر باشد که او را از ابتدا به میدان نفرستم. من می‌دانم که او به آن اندازه که می‌خواهد فرصت بازی پیدا نمی‌کند و از این بابت هم ناراحت است که طبیعی است. با این حال او همیشه رفتاری واقعاً حرفه‌ای داشته و فقط می‌خواهد که فرصت بازی پیدا کند. من علیرضا را واقعاً دوست دارم. تصمیم‌گیری‌هایش در زمین بازی بهتر شده است و حالا هم که روی دور گلزنی افتاده است.

 

پاتر افزود: به نظرم بازیکنان ما فوق‌العاده بودند و عملکردشان باورنکردنی بود. آنها پا به پای یکی از تیم‌های چهار رده بالای جدول جنگیدند. آنها بازیکنانی دارند که اگر اشتباه کنید می‌توانند به شما ضربه بزنند. به همین دلیل میزان شجاعتی که از بازیکنانم در این بازی دیدم حیرت‌آور بود و از این بابت افتخار می‌کنم. خوشحالم که آنها بابت تلاش‌های‌شان چنین پاداشی گرفتند.

انتهای پیام/

aa

کلید واژه