گزارش تمرین تیم امید| چهره‌های نامی فوتبالی شاگردان استیلی را بدرقه کردند/ مصدومیت جزئی ۲ بازیکن + تصاویر

ساعت 22:54 چهار شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸

آخرین تمرین تیم فوتبال امید کشورمان پیش از سفر به تایلند امروز با حضور جمعی از پیشکسوتان فوتبال برگزار شد.

aa

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آخرین تمرین تیم فوتبال امید کشورمان قبل از اعزام به تایلند برای حضور در مسابقات انتخابی 2020 توکیو امروز (چهارشنبه) با حضور جمعی از اهالی فوتبال از ساعت 11 در کمپ تیم‌های ملی فوتبال برگزار شد.

* با دعوت حمید استیلی امروز جمعی از پیشکستوتان و اهالی فوتبال همانند احمدرضا عابدزاده، کریم باقری، علیرضا منصوریان، کاظم اولیایی، داریوش مصطفوی، محمدرضا زادمهر، حسن روشن، حبیب کاشانی، مهدی تارتار، وریا غفوری، محمد مایلی‌کهن و دیگر پیشکسوتان در آخرین تمرین تیم امید حاضر شدند تا با روحیه بالایی بازیکنان تیم امید را به مسابقات انتخابی المپیک 2020 بدرقه کنند.

تیم فوتبال امید ایران ,

تیم فوتبال امید ایران ,

 

* قبل از شروع تمرین استیلی به نمایندگی از کادرفنی به میان پیشکسوتان آمد و از آنها بابت حضورشان در تمرین تشکر کرد.

* تمرین با صحبت‌های استیلی برای بازیکنان آغاز شد و سپس بازیکنان زیر نظر امیرحسین پیروانی و رضا شاهردوی بدن‌های خود را گرم کردند و در ادامه در نیمه زمین به فوتبال هدفمند پرداختند و سپس کارهای تاکتیکی در سه گروه زیرنظر استیلی دنبال شد و بعد از آن بازیکنان به تمرین گلزنی روی آوردند. تمرین با گذشت یک ساعت و سی دقیقه به پایان رسید و بازیکنان بدن‌های خود را سرد کردند.

* امروز حال و هوای تمرین شرایط خاصی را داشت و با حضور بازیکنان منتخب 98 جام جهانی فرانسه فضایی شاد حاکم و بازار خوش‌وبش داغ بود.

تیم فوتبال امید ایران ,

تیم فوتبال امید ایران ,

* با حضور الهیار صیادمنش بازیکن لژیونر ایرانی شاغل در ترکیه لیست تیم امید کامل شد و تمرین با حضور 23 بازیکن پیگیری شد.

* در حاشیه تمرین امروز کاظم اولیایی، مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال دقایقی با وریا غفوری، کاپیتان آبی‌پوشان درباره آخرین وضعیت استراماچونی در استقلال صحبت کرد. از لحن صحبت‌های آنها معلوم بود که شرایط خوبی را برای استقلال متصور نیستند.

* در جریان تمرین امروز تیم امید، محمد محبی و امیرحسین حسین‌زاده دو بازیکن امید دچار مصدومیت جزئی شدند که با مداوای کادر پزشکی به تمرینات گروهی برگشتند.

تیم فوتبال امید ایران ,

تیم فوتبال امید ایران ,

تیم فوتبال امید ایران ,

* پس از پایان تمرین امید بازیکنان به همراه پیشکسوتان و اهالی فوتبال وسط زمین عکس تیمی و یادگاری انداختند.

* اعضای تیم فوتبال امید پس از پایان تمرین امروز ناهار را در کنار چهره‌های فوتبالی صرف کردند و سپس بلافاصله هتل آکادمی را به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) ترک کردند تا راهی تایلند شوند.

* تیم امید کشورمان در گروه دوم مسابقات انتخابی المپیک 2020 توکیو با تیم‌های ازبکستان، کره جنوبی و چین همگروه است و در نخستین دیدار در روز پنچشنبه 19 دی به مصاف ازبکستان خواهد رفت.

 

انتهای پیام/ 

aa

کلید واژه