اسکوچیچ: برخی بازیکنان در زمان بازی نکردن مثل خانم‌ها گریه می‌کنند

ساعت 23:03 پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مقابل پیکان یکبار دیگر نشان دادیم با همه مشکلاتی که داریم، تیم خوبی هستیم.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم. امروز بازی راحتی نداشتیم. زمانی که  پیکان را آنالیز کرده بودم، متوجه شدم که تیم خطرناکی است و بازی مشکلی برای ما خواهد بود. پیکان پیش از این مشکلات زیادی برای پرسپولیس و سپاهان در گذشته ایجاد کرده بود، ولی بازیکنانم آن چیزی را که می‌خواستم، در زمین مسابقه انجام دادند.

وی افزود: نیمه اول یک پِرِس سنگین و خوب انجام دادیم. در نیمه دوم بعد از گل سوم، کمی عقب رفتیم. واقعاً سخت است که بتوانید 90 دقیقه یک پرس عالی انجام بدهید. خیلی خوشحالم و این یک برد بزرگ برای ما بود. ممکن است که پیکان از دور تیم بزرگی به نظر نرسد، اما بازی‌هایی که من از این تیم آنالیز کرده بودم، نشان می‌داد که تیم خوب و خطرناکی است و هر توپی را که از خط دفاعی می‌خواستیم به جریان بیندازیم و لو می‌دادیم، واقعاً ما را سخت تنبیه می‌کردند. یکبار دیگر نشان دادیم با همه مشکلاتی که داریم، تیم خوبی هستیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره فاصله کم بازی‌ها گفت: این مسئله مشکلی برای ریکاوری تیم ایجاد نمی‌کند، چون فاصله زمانی خوبی وجود دارد. مشکل این است که ما بین بازی‌ها نمی‌توانیم خیلی محکم تمرین کنیم. در واقع برخی از بازیکنانی که از مصدومیت بازمی‌گردند، با مشکلاتی مواجه می‌شوند. در بازی امروز مصطفی احمدی را در اختیار نداشتیم. به هر حال با همه مشکلاتی که داریم و همچنین زمان کم بازی واقعاً خوب بازی می‌کنیم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که آیا برای میلاد جهانی مشکلی به وجود آمده است؟ عنوان کرد: همه بازیکنان مثل هم هستند و من به چشمان خودم اطمینان می‌کنم. شانس همه بازیکنان یکسان است. زمانی که من تغییراتی را ایجاد می‌کنم، به فکر میلاد جهانی نیستم، بلکه به فکر نفت آبادان هستم. من بازیکنانم را انتخاب نمی‌کنم، بلکه در واقع آنها خودشان من را مجبور به انتخاب‌شان می‌کنند. عملکرد بازیکنان است که باعث حضورشان می‌شود. با هیچ بازیکنی مشکل ندارم و فقط می‌خواهم کارهایی را انجام بدهند که من می‌خواهم. من هیچ‌وقت چیزی را که در توان بازیکنان نیست، از آنها نخواهم خواست.

وی ادامه داد: میلاد جهانی سه روز پیش گفته بود که می خواهد اینجا را ترک کند. آیا به نظر شما باید او را در ترکیب بگذارم؟ حتی به این حرفش توجه نکردم. امروز بدون وینگر بازی کردیم. میلاد از آن دسته بازیکنانی که امروز به آنها نیاز داشتیم، نیست. در واقع به لحاظ فنی مناسب این بازی نبود.

وی عنوان کرد: به چه دلیل باید اجازه خروج و جدایی به او بدهم؟ او باید مثل بقیه کار کند و حرف نزند و تلاش کند. برخی از بازیکنان در اینجا مثال خانم‌ها هستند. از خانم‌ها عذرخواهی می‌کنم. در واقع زمانی که چنین بازیکنانی بازی نمی‌کنند، شروع به گریه می‌کنند. آنها باید زحمت بکشند و تلاش کنند.

سرمربی صنعت نفت آبادان خطر نشان کرد: بعد از تراکتور، با نساجی و پرسپولیس بازی کردیم. هر بازی باید شکل متفاوتی داشته باشیم و هر بازی شرایط خودش را دارد. پیکان در کناره‌ها خوب بازی می‌کرد و باید با سیستم خاص این نوع بازی به میدان می‌رفتیم. میلاد هم مثل بقیه بازیکنان است.

اسکوچیچ با اشاره به مصدومیت بختیار رحمانی گفت: بازیکنانی که می‌خواهد به میدان برود، باید سالم باشد.

 

ادامه دارد ...

aa

کلید واژه