فرکی: گل‌های صنعت نفت را خودمان به حریف تقدیم کردیم

ساعت 23:02 پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸

سرمربی تیم فوتبال پیکان اشتباهات شاگردانش روی سه گل تیم صنعت نفت را دلیل شکست در بازی امروز عنوان کرد.

aa

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین فرکی در نشست خبری پس از شکست  3 بر 2 خارج از خانه شاگردانش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: روز گذشته هم گفته بودم که صنعت نفت تیم بسیار خوبی است. ما هم به دنبال آن بودیم مقابل این حریف که 19 امتیاز داشت، بازی قابل قبولی ارائه کنیم و به دنبال بازی رو به جلو باشیم. بر همین اساس از همان ابتدا این تصمیم را عملی کردیم و متاسفانه روی یک اشتباه گل اول را خوردیم.

وی افزود: در ادامه توانستیم با تلاش خودمان بازی را به تساوی بکشانیم. متاسفانه دوباره به دلیل عدم تمرکز گل دوم را دریافت کردیم و با شکست به رختکن رفتیم. در نیمه دوم با تغییراتی که دادیم، بیشتر از حریف مالکیت توپ را داشتیم و صنعت نفت به دنبال آن بود که بتواند از ضد حملات و سرعت مهاجمانش استفاده کند که متاسفانه گل سوم را خوردیم. به جرات می‌توانم بگویم که هر سه گل را خودمان به حریف تقدیم کردیم.

سرمربی پیکان عنوان کرد: تلاش‌های ما به گل دوم منجر شد. صنعت نفت پیش از این از هیچ تیمی در خانه دو گل نخورده بود. امروز تیمی شایسته بودیم و تیمی نبودیم که بازنده باشیم. اشتباهاتی که روی گل‌های حریف داشتیم، به ندرت در فوتبال رخ می‌دهد و امروز صنعت نفت از موقعیت‌هایش استفاده کرد و به برتری رسید.

فرکی گفت: جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم. برخی از بازیکنانم جوان هستند و مقابل این حریف و تماشاگرانش بازی قابل قبولی ارائه کردند. امروز همه کار کردیم، اما نشد که بیشتر از 2 گل بزنیم. امیدوارم از موقعیت‌های خود در بازی‌های آینده بهتر استفاده کنیم و به امتیاز برسیم.

 

ادامه دارد ...

aa

کلید واژه