حمیداوی: اگر گل‌محمدی از تیم ملی پیشنهاد داشته باشد با جدایی‌اش موافقت می‌کنیم/ گلایه‌های او به جا بود

ساعت شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸

فرهاد حمیداوی،‌ مالک باشگاه شهر خودروی مشهد تأکید کرد که گلایه‌ای سرمربی تیم فوتبال این باشگاه که پیش از بازی با صنعت نفت مطرح کرده بود، به جاست.

aa

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودروی مشهد در واکنش به گلایه‌هایی که یحیی گل‌محمدی مطرح کرده بود، اظهار داشت: شب گذشته با او صحبت کردیم. گلایه‌هایی داشت که بعضاً به جا بود و تلاش می‌کنیم مشکلات را حل کنیم. باید بگویم زمین تمرینی داریم که خراب شده است. برای زمین تمرین جدید هم قرارداد بسته‌ایم، اما مشکلاتی ایجاد شده است.

وی درباره اینکه یحیی گل‌محمدی گفته بود حتی برای لباس تمرین و لباس گرم هم مشکل دارند، گفت: برای آوردن لباس به دلیل تحریم‌ها مشکل داریم و قول دادند مشکلات تا روز دوشنبه برطرف شود.

مالک باشگاه شهر خودروی مشهد درباره اینکه شایعه شده است پدیده (شهر خودرو) به ذوب‌آهن واگذار خواهد شد، خاطرنشان کرد: شایعه است و تکذیب می‌کنم.

حمیداوی در واکنش به این مسئله که یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بازی قبلی اعلام کرده بود چند فرد ناپاک اطراف مالک باشگاه وجود دارند، گفت: یکی دو نفر در باشگاه حضور دارند که در حال بررسی وضعیت آنها هستیم. اگر به نتیجه برسیم، حتماً این افراد از باشگاه منفک می‌شوند.

وی درباره احتمال جدایی گل‌محمدی از شهر خودرو خاطرنشان کرد: یحیی سرمربی تیم ما خواهد ماند و از او حمایت می‌کنیم. هر پیشنهادی هم باشد، او با ما می‌ماند، مگر اینکه پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی را داشته باشد که به خاطر شرف ملی با این پیشنهاد موافقت می‌شود، چون یحیی هم استحقاق این کار را دارد.

 

انتهای پیام/

aa

کلید واژه